Atgriezties pie raksta

Nākamgad atjaunos kādreizējo Ogres rajona sistēmu

Šodien Saeimas ārkārtas sēdē tiks pieņemts lēmums par Administratīvi teritoriālās reformas likuma izmaiņām, līdz ar 2016.gada 1.janvāri atgriežoties pie bijušajiem rajona iedalījumiem.

Sēdes dienaskārtībā iekļautais lēmuma projekts paredz arī atkalapvienot Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novadus – vienā – Ogres rajonā, kā tas bija līdz 2009.gada 1.jūlijā spēkā stājušās administratīvi teritoriālās reformas.


Finanšu speciālisti lēš, ka tas ik mēnesi ļautu ietaupīt vairākus desmitus miljonus eiro, novirzot līdzekļus katra rajona samilzušajām ceļu infrastruktūras problēmām, izglītības, veselības un sociālās sfēras nebūšanām, kā arī veicinātu izbraukušo latviešu atgriešanos pagastos, paaugstinātu labklājības līmeņa kvalitāti un uzlabotu demogrāfisko situāciju valstī.


Liela daļa Latvijas pašreizējo novadu vadītāji ir sašutumā par pēkšņo lēmumu, paužot gatavību piketēt uz "Gaismas pils" pilošā jumta un sveicot 1.aprīlī jeb Joku dienā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/31770

2015. gada 1. aprīlī, 09:00, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Kritiķe • 2015. gada 26. jūnijā, 18:39
Ar to dalīšanu Ogrē maz labuma. Ogres novads pavisam paplucis un tukšš - ...., bet Ikšķile gan sakārtota. Tur pat daudzdzīvokļu mājas siltina...malacis Trapiņš... bet tos darītājus tak vajag nograuzt....
.... • 2015. gada 1. aprīlī, 19:52
Reaali apbeedinaajaat, shita novadu sistema ir pilnigi stulba
janka • 2015. gada 1. aprīlī, 15:09
žēl ka tikai joks es šo ļoti atbalstītu tie novadi ir reāla cūcība

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet