Atgriezties pie raksta

« Satiksmes "rēbuss" Ķegumā Foto

2015. gada 4. aprīlī, 22:03, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

??? • 2015. gada 7. aprīlī, 15:43
Sanāk tas pats, kas Ciemupes centrā, ja brauc no Rīgas - lai arī luksoforā iedegās sarkanā gaisma, tev, ja gribi nogriezties pa labi, nav jāgaida zaļā. Regulētam krustojumam būtu luksofori arī no Staru ielas puses, bet te ir tikai gājēju pāreja.
Huh • 2015. gada 7. aprīlī, 15:08
Tātad tavuprāt sanāk neregulēts krustojums, un tūlīt pēc tā ir regulēta gājēju pāreja?
??? • 2015. gada 7. aprīlī, 14:37
Kā var luksofors regulēt to joslu, kura nemaz nešķērso tā ass līniju? Tas luksofors regulē tās joslas, uz kurām ir gājēju pāreja.
Huh • 2015. gada 7. aprīlī, 12:08
Pavisam parasts krustojums ar 2 joslām, luksoforu labajā malā un dublējošo pretim, pa vidu. Regulēts tiek viss krustojums kopā, nevis katra josla atsevišķi.
??? • 2015. gada 7. aprīlī, 11:52
Tai joslai nav nekādas gaismas, kur tu sarkano vēl rāvi?
Huh • 2015. gada 7. aprīlī, 11:06
Kādi noteikumi to atļauj? Precizējiet lūdzu! Pagaidām: Ir sarkanā gaisma un stoplīnija. Viss, nekādas braukšanas. Tur nav luksofora ar papildsekciju kreisajam pagriezienam.
nu nu • 2015. gada 5. aprīlī, 13:30
Pie Ķeguma pārbrauktuves no Dugavpils šosejas nogriezties pa kreisi pie sarkanās gaismas signāla ir ļļļooooti riskanti, kaut arī tas ir loģiski un noteikumi to atļauj, bet ne visi ceļu policisti zina noteikumus vai vadās pēc tiem. Pagājušo vasaru mani par tādu rīcību CP uzlika štrāfi un neklausījās nekādos iebildumos un ceļu satiksmes noteikumu piesaukšanā. Tāpēc iesaku labāk pagaidīt, kamēr iedegas zaļais, jo nevar jau zināt, kāds attīstības un izglītības līmenis ir CP ekipāžas vīriem, kuri tajā brīdī var atrasties tuvumā, bet braukt pa kreisi pie zaļā nebūs sodāms pārkāpums.Tā ka bez notikumu zināšanām ceļu satiksmē pie mums pagaidām vēl nākas rēķināties arī ar CP darbinieku izglītotību un sagatavotību. P.S. tas attiecas arī uz citām policijas struktūrām.
martins • 2015. gada 5. aprīlī, 11:18
manuprāt tur braukt pie sarkanā nedrīkst, jo kapēc gan ir STOP līnija un kāpēc virs joslas ir dublējošais luksofors? Policists tik sastāstīja muļķības un tagad tur sēdēs krūmos $$$
l. • 2015. gada 5. aprīlī, 10:56
Manuprāt braukt pāri gājēju pārejai ar velosipēdu var,ja pāreju regulē luksofors (un attiecīgi deg zaļā gaisma). Braukt pāri vienkārši zebrai bez luksofora man liekas mazliet riskanti un cerams,ka satiksmes noteikumi to aizliedz. Neesmu riteņbraucēja,bet ļoti pieklājīga autovadītāja un palaidīšu riteņbraucējus pāri jebkurai gājēju pārejai,ja to atļaus mans reakcijas ātrums :)
Lunis • 2015. gada 5. aprīlī, 01:07
? : Dažādās valstīs dažādi noteikumi , Latvijā spēkā bieži SOVJETU laiku noteikumi , kaut daudzi pa kluso atcelti ko "Zinošie" vadītāji nemaz nezin , seviķsi lecīgi tie ar lielo stāžu kam liekas ka "Mūžam nekas nemainās" . Man piemēram divreiz lēkuši no autiņiem antiņi skrējuši pakaļ par braukšanu pār gājēju pāreju ar riteni , viens pat norāvās pa muti kad gandrīz uzbrauca virsū kad es ar sīkajiem lēnām braucu pāri pārējai. Lēca ārā Ķegumā uz Rīgas ielas krusta ar HES pievadceļu „Kačat pravas” ka šim priekšroka un pār pāreju jāstumjas. 90% Idiotu pie stūres NEZIN ka gluži kā 90% pārējās pasaules Latvijā ar riteni var braukt pāri pārējai PSRS laiku noteikumi ka jāstumjās jau dažus gadus vairs nav spēkā. Piemēram Riropā daudzviet spēkā labās un kreisās rokas likums , tapat USA pār krustu brauc pāri pirmais tas kas pirmais pie tā piebraucis utt.
? • 2015. gada 4. aprīlī, 23:03
Cik tagad izmaksā nopirkt tiesības bez kursiem un eksāmeniem?
o! • 2015. gada 4. aprīlī, 23:02
jau kokiem lapas zaļas

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet