Atgriezties pie raksta

Ogrē noplukušas "zebras" Foto

"Sen nebiju redzējusi tik noplukušas "zebras!"" - tā portālam Ogrenet raksta Dina.

 "Ja ogrēnieši paši zina, kur iet, tad mana mazā radiniece, kura savā pilsētā pieradusi pie kārtīgām gājēju pārejām, jautā, kāpēc mēs ejam pāri ielai vietā, kur nav baltās svītras?"


Lasītāja atsūtījusi foto no Lapu ielas un Meža prospekta krustojuma Ogrē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/32085

2015. gada 2. maijā, 23:19, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

iedzivotajs • 2015. gada 4. maijā, 16:01
Nav laika domat par pilsetu jazog prieks SEVIS.
Kā dzīvam cilvēkam Ogres kapos palikt dzīvam? Kurš par To atbaild? • 2015. gada 3. maijā, 16:11
Mani, savukārt, uztrauc tas, ka Kapu pārzinis Ogrē taču saņem naudu, lai raudzītos: 1. Turkalnes ielas galā nebūtu neizvesti atkritumu konteineri (pat katru svētku priekšvakarā tie tik pilni, ka gāžas no visa satura pārpilnības); 2. kā lai nokļūst pie ūdens, lai aplaistītu esošos un iestādītos zaļojošos augus aptuveni vietā jeb ap vietu, ko sauc par dīķīti (tālāk aiz kapličas, pa labi)? Kapu pārvaldnieka vai viņa vadībā ir restaurētas tā kāpnes, ka virs katra pakāpiena sprīža augstumā ir dēlis, kas pretēji visiem loģikas apsvērumiem nevis uzlabo konstrukciju, bet padara to tieši tādu, lai dzīvs cilvēks pārvērstos par nedzīvu, resp. ar galvu ielidotu dīķītī! Esmu vēl ne tik lielos gados, tomēr pagājušo nedēļu ūdenim piekļuvu, smagi klūpot un ar nepiemērotiem apaviem negribot "pārbaudot" dīķīša ūdens temperatūru un dziļumu.
>Lunis • 2015. gada 3. maijā, 13:45
Ja jau esi tik gudrs visās lietās,tad vajadzētu zināt,ka pilsētu ielas ir pašvaldības īpašums un par tām jārūpējas pašvaldībai.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet