Atgriezties pie raksta

« Ogrē noplukušas "zebras" Foto

2015. gada 2. maijā, 23:19, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

iedzivotajs • 2015. gada 4. maijā, 16:01
Nav laika domat par pilsetu jazog prieks SEVIS.
Kā dzīvam cilvēkam Ogres kapos palikt dzīvam? Kurš par To atbaild? • 2015. gada 3. maijā, 16:11
Mani, savukārt, uztrauc tas, ka Kapu pārzinis Ogrē taču saņem naudu, lai raudzītos: 1. Turkalnes ielas galā nebūtu neizvesti atkritumu konteineri (pat katru svētku priekšvakarā tie tik pilni, ka gāžas no visa satura pārpilnības); 2. kā lai nokļūst pie ūdens, lai aplaistītu esošos un iestādītos zaļojošos augus aptuveni vietā jeb ap vietu, ko sauc par dīķīti (tālāk aiz kapličas, pa labi)? Kapu pārvaldnieka vai viņa vadībā ir restaurētas tā kāpnes, ka virs katra pakāpiena sprīža augstumā ir dēlis, kas pretēji visiem loģikas apsvērumiem nevis uzlabo konstrukciju, bet padara to tieši tādu, lai dzīvs cilvēks pārvērstos par nedzīvu, resp. ar galvu ielidotu dīķītī! Esmu vēl ne tik lielos gados, tomēr pagājušo nedēļu ūdenim piekļuvu, smagi klūpot un ar nepiemērotiem apaviem negribot "pārbaudot" dīķīša ūdens temperatūru un dziļumu.
>Lunis • 2015. gada 3. maijā, 13:45
Ja jau esi tik gudrs visās lietās,tad vajadzētu zināt,ka pilsētu ielas ir pašvaldības īpašums un par tām jārūpējas pašvaldībai.
zz • 2015. gada 3. maijā, 13:41
Ogrē ne tikai zebras ir noplukušas, paskatieties,kādas ir ielas,gājēju celiņi,iekšpagalmi utt. Sapņotāji domē nedomā par tik ikdienišķām lietām,mums galvenais ir celt sapņu pilis (kultūras nams,bibliotēka,tunelis zem dzelzceļa),tikai nav zināms,kur ņems naudu. Jaunajai domes vadībai vajadzētu atskaitīties,kas padarīts šī gada laikā,kas pagājis esot pie varas,bet nav jau par ko atskaitīties,viss laiks veltīts,lai atmaskotu iepriekšējo nedarbus. H&Mtā centās,bet vēl jau neviens nesēž. Atceramies teicienu,ka zaglis pirmais kliedz,ķeriet zagli. Pirms gada tik braši tika nopublicēts visu domes darbinieku algu saraksts (pie kam daļai būtu iemesls vērsties par to attiecīgās iestādēs),kāpēc tagad tik pat braši tas netiek darīts? Kāpēc netiek ziņots,kādi ietaupījumi radās budžetā,sakarā ar domes,mālkalnes un dziednīcas reorganizāciju? Ko ar to gribēju pateikt: zebras ir tas mazākais par ko uztraukties.
Lunis • 2015. gada 3. maijā, 13:34
Ceļa marķējumu taču nekrāso pilsēta bet gan kādi Latvijas velsts ceļi laikam.
Jā Jā • 2015. gada 3. maijā, 11:47
Izpilddirektors Dimants domā ,krāsot vai nekrāsot!
? • 2015. gada 3. maijā, 09:28
Kāpēc neraksta tam, kuram jākrāso? Ogrenets tāpat nekrāsos...
Zebris • 2015. gada 3. maijā, 09:14
Nevajag runāt daudzskaitlī ieraugot vienu noplukušu zebru Ogrē.Ja Dina būtu atsūtījusi foto ar vismaz 5 šādām zebrām,tad virsraksts būtu atbilstošs.Nesaku,ka tādu Ogrē vairs nav,vienkārši nepatīk,ka cilvēki vispārina un runā muļķības.Ja es Amerikā satiktu uz ielas vienu muļķi un tagad rakstītu-šausmas,Amerikā visi ir tikai muļķi!Tas taču ir absurds.
janis • 2015. gada 3. maijā, 08:40
cilveki nostaigājuši visas zebras. ja iemācītos nekāpt uz krāsotās daļas zebras dzīvotu mūžīgi
Elvira • 2015. gada 2. maijā, 23:44
Ogrei nav naudas!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet