Atgriezties pie raksta

Ogres upes krasti iepriecina ar dzelteno

Zālājs, kurš Krasta ielā, Ogrē slavens ar to, ka pirms nepilniem diviem gadiem – 2013.gada jūlijā – ierīkots  ar īpašu metodi – hidrosēju, kas līdz tam Ogrē nebija izmantota, aug griezdamies, priecē ogrēniešus un pilsētas viesus.

Tā krāšņumu varēja izbaudīt arī Ogres novada Tūrisma informācijas centra rīkotās Līkā tilta regates dalībnieki un skatītāji – zālājs ir krietni sazēlis un pieņēmies spēkā. Pilsētai ir ar ko lepoties un ir ko parādīt.


Varbūt zālājs neuzvedas tā kā projekta "Krasta ielas lejas promenādes teritorijas labiekārtojums" darbos Igaunijas – Latvijas pārrobežu programmas projekta “Ūdenstūrisma kā dabas un aktīvā tūrisma komponentes attīstība Latvijā un Igaunijā" ("Riverways") ietvaros paredzēts – tas ir nevis zaļš, bet dzeltens, bet tas nekas! Ja dzeltenā nebūtu, ainava zaudētu savu priecīgumu un saulainumu.


Ogrēniete Vineta, ko portāls Ogrenet uzrunāja pastaigas laikā, taujājot pēc viedokļa, vai zālājs jāpļauj šobrīd, vai vēlāk, kad puķes noziedēs, teic: "Bez šaubām, lai pagaidām stāv! Kad mēs bijām jaunāki, gar upi bija ievas. Tagad paskatieties, cik es staigāju, nav nevienas ievas, kas zied... Siguldā, kad aizbrauc, vismaz kaut kādu ievu var redzēt. Aizeju uz pilsētu, nāku atpakaļ, sirds sāp – nu nav nekā. Rudenī vienīgais skaistums, kad kļavām lapas paliek sārtas un dzeltenas."

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/32248

2015. gada 20. maijā, 07:06, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

roselle • 2015. gada 21. maijā, 21:50
jā, dažādas izpratnes...Nezāles, aizaugušas taciņas-vai ar to jālepojas???
Ak šausmas • 2015. gada 21. maijā, 10:39
Ar šīm nezālēm savā zemē cīnos jau gadiem.Ļoti ātri vairojas, stiebrs paliek ciets kā koks, nearkādu pļaujmašīnu nevar nopļaut. Ļļļļooootttttiiii slikta nezāle
Ak šausmas • 2015. gada 21. maijā, 10:38
Ar šīm nezālēm savā zemē cīnos jau gadiem.Ļoti ātri vairojas, stiebrs paliek ciets kā koks, nearkādu pļaujmašīnu nevar nopļaut. Ļļļļooootttttiiii slikta nezāle

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet