Atgriezties pie raksta

Ogrē izpuvis bērnu rotaļu laukums; neviens nereaģē Foto

Portāla Ogrenet redakcijā vērsies kāds Parka ielas iedzīvotājs, kurš pavisam nesen konstatējis, ka daudzdzīvokļu namam līdzās esošais bērnu rotaļu laukums drīzāk dēvējams par potenciālu traumu perēkli.

Pirms vairākiem gadiem uzstādītās koka šūpoles un sviru šūpoles, kā arī smilšu kaste savu jau ir nokalpojušas – vertikālās šūpoles jau vairs neturas pie zemes, bet sviru šūpoles vispār ir nogāzušās, savukārt smilšu kastes baļķi sen neturas kopā. "Bērnus visu laiku nenokontrolēsi, un daudz nevajag, lai, kādam šūpojoties, šūpoles vienkārši neizturēs un uzgāzīsies uz galvas. Skraidot pa laukumu, bērni var arī paklupt un atsisties pret turpat zemē samestajiem baļķiem, kas reiz bijušas šūpoles," iespējamos riskus uzskaita ogrēnietis.


Ogrenet norādīja Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" sabiedrisko attiecību speciāliste Gundega Deģe, praktiski visi darbi tiek plānoti, pamatojoties uz māju vecāko iesniegumiem. "Mēs praktiski par mājas naudu uz savu galvu nedrīkstam bez saskaņojuma nekādus darbus veikt. Ja mājas vecākais prasa, jaucam nost, labojam utt." piebilst G.Deģe.


Konkrēto laukumu ieskauj trīs dzīvokļu ēkas – Lapu iela 6 un Parka iela 8 un 10, – un satrauktais ogrēnietis pat nav varējis īsti pateikt, kuras mājas iedzīvotāju teritorijā atrodas šis rotaļu placis.


Jautājot par laukumiņa piederību, saņēmām atbildi, ka saskaņā ar māju teritoriju plāniem "vecais rotaļu laukums" atrodas Parka ielas 10 zonā, bet smilšu kaste – Parka ielas 8 pārvaldībā. Par to remontiem attiecīgi esot jābūt pieprasījumiem no abu māju vecākajiem. Ja iedzīvotāji vēlas, iespējams sazināties ar p/a "Ogres namsaimnieks", lai saņemtu abu māju vecāko koordinātes, ja tās nav pieejamas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/32465

2015. gada 10. jūnijā, 12:33, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

sergejs • 2015. gada 19. jūnijā, 23:30
Blja itka namsaimnieks nezin kam pieder ta koka karba
agita • 2015. gada 17. jūnijā, 21:10
kamēr saskaņos,kāds cietīs...
gumfris • 2015. gada 14. jūnijā, 02:20
dabīgi tikmēr nauda parošenko kliķei lai vestu asiņainu karu ukrainā pret savu tautu atrodas domes personām ...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet