Atgriezties pie raksta

Meklē risinājumus Ogres "grafiti" likvidēšanai

Portāla Ogrenet redakcijā ar jautājumu vērsies ogrēnietis Gatis, interesējoties par apzīmēto, apgleznoto un citādi nekvalitatīvi izskaistināto pilsētas ēku un citu objektu stāvokli.

Par vienu no skaļākajiem pilsētas ķēpājumiem kļuvis uzraksts "Ogrei nav nauda”, kas, maigi izsakoties, rotāja ne tikai namu sienas, bet pat elektrosadales skapjus, ceļa zīmes un autobusu pieturas. Par to plašāk var lasīt ŠEIT.


Viens no ļaundariem drīz vien tika notverts, bet dažviet šie uzraksti vēl ir saglabājušies. Par tiem atgādina arī Ogrenet lasītājs Gatis, jautājot: "Vai tad tiešām Ogrei NAV naudas tādu uzrakstu aizkrāsošanai?".


Ogrenet skaidroja Ogres novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Nikolajs Sapožņikovs, pēc būtības par katru objektu atbild tā īpašnieks. "Pašvaldībai būtu jāprasa, lai katrs objekts tiktu pienācīgi uzturēts, ieskaitot grafiti, uzrakstu utml. aizkrāsošanu." N.Sapožņikovs arī piebilda, ka pašvaldības būves apsaimnieko un par tām atbild pašvaldības aģentūra "Ogres namsaimnieks".


Visbeidzot, pašvaldība apzinās esošo problēmu un cer jau šovasar atrisināt jautājumu, ko un kā darīt, lai tiktu galā ar šādām pilsētas rētām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/32702

2015. gada 8. jūlijā, 14:36, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

xxx • 2015. gada 13. jūlijā, 00:31
Atvēliet grafiti māksliniekiem kādas sienas, kur izpausties, redzēsiet tādus mākslas darbus un arī problēma atrisināsies. Piemēram Frankfurtē ir grafiti māksliniekiem atvēlēta vesela iela no bijušās fabrikas sienām. tādi mākslas darbi... šedervi http://www.stadtkindfrankfurt.de/2014/07/08/graffiti-in-frankfurt-freiluftgalerie-ezb-1-teil/
xtm • 2015. gada 11. jūlijā, 14:18
http://smilsustrukla.lv/tirisana/akmens/ tur kur nav krāsas var ar smilšu strūklu notīrīt.
komersants • 2015. gada 9. jūlijā, 21:50
lai tīra tie priduraki,kuri tika pieķerti sienu ķēpāšanā

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet