Atgriezties pie raksta

Bedrīšu lāpīšana ir jāsaskaņo ar mājas iedzīvotājiem Foto

Kāds portāla Ogrenet lasītājs vērsies redakcijā ar jautājumu par Ogres pilsētas daudzdzīvokļu namu iekšpagalmu ceļu labošanu, proti, bedrīšu lāpīšanu.

"Dzīvoju Mālkalnes prospektā 20, pagalmā ir vairākas lielas bedres. Uz aizbēršanu neceru, tāpēc domāju to izdarīt pats, bet nezinu vai, tas maz ir atļauts. Pagājušogad bija gadījums – iepriekšējā dzīvesvietā Koknesē, kad aizbēru pagalma bedri (tā tur bija vismaz mēnesi), to nākamajā dienā noasfaltēja," stāsta iedzīvotājs.


Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" Ceļu un pilsētas vides nodaļas vadītājs, ceļu būves inženieris Pēteris Bužers skaidroja, ka "Ogres namsaimnieks" veic namu iekšpagalmu remontus, bet pēc mājas iedzīvotāju iniciatīvas. "Šie darbi arī iedzīvotājam ir jāsaskaņo ar mājas iedzīvotājiem, jo mājas piegulošā teritorija ir kopīpašums."

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/32807

2015. gada 21. jūlijā, 07:53, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

petriks • 2015. gada 26. jūlijā, 21:17
lai namsaimnieks labāk tās bedrītes nelabo , nav nekādas kvalitātes , tikai paņemta un iztērēta nauda , zinu no pieredzes
patiešām smieklīgi • 2015. gada 23. jūlijā, 16:02
vai lietošanas kārtība būtu - kāpt bedrītē vai nekāpt ? Vai tāpēc vajag 100% ?
>>>a-ha>aha • 2015. gada 23. jūlijā, 14:25
Domā ko raksti ! Kurš no šiem punktiem ir attiecināms uz ceļa bedrīšu remontu ? Bedrīšu remonts ir esošā kopīpašuma daļas saglabāšana un neatliekami pasākumi. 16.pants. Dzīvokļu īpašnieku kopības kompetence 1) kopīpašumā esošās daļas pārgrozīšanu (palielināšanu, samazināšanu); 2) kopīpašumā esošās daļas lietošanas kārtības noteikšanu dzīvokļu īpašnieku starpā;

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet