Atgriezties pie raksta

Savdabīga "atpūtas vieta" pie sliedēm; apkārtne "slīkst" atkritumos

Dzelzceļa sliežu tuvumā dažviet pamanām pa kādam izmestam papīra gabalam vai plastmasas pudelei, taču Ogrē ir kāda vieta – negatīvā nozīmē –, kas redzama pat ar neapbruņotu aci.

Lai arī VAS "Latvijas dzelzceļš" pērn iežogoja teritoriju posmā no Ogres stacijas līdz gājēju pārejai Mālkalnes prospekta galā, iedzīvotāji turpina izmantot jau iestaigātās taciņas gar sliežu ceļu. Un vieta, kur atstātas vairākas aprūsējušas sliedes, pamazām pārtop par "atpūtas zonu" ar pamatīgu drazu slāni. Lieki teikt, ka lielākā daļa atkritumu frakcijas ir alkohola tukšā tara un izsmēķi. Šo plankumu Ogres pilsētvidē jau pamanījuši vairāki iedzīvotāji. 


Portāla Ogrenet lasītāja Sintija raksta: "Katru dienu te ir miskaste. Te ik dienu daudzi staigā garām, arī no vilciena skats ir fui! Man jau šķiet, ja pašvaldība [domāts – policija; Ogrenet] tur vismaz reizi vai divas dienā pastaigātu, tad tos netīreļus arī pabaidītu".


Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis gan atzina, ka šī vieta jau ir iekļauta ikdienas patruļas maršrutā. "Ne tikai dzelzceļš, bet arī citas vietas ir tādu vai citādu personu "apmīļotas". Šajā konkrētajā gadījumā vērsīsimies pie "Latvijas dzelceļa", lai viņi uztur kārtībā savu teritoriju."


Atliek vien cerēt, ka sasparosies ne tikai dzelzceļa uzņēmuma atbildīgās personas un vietējās kārtības sargi, bet, galvenokārt, arī paši piegružotāji, vismaz savācot nevajadzīgos "labumus", izmetot tos tam paredzētā vietā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/33711

2015. gada 21. oktobrī, 16:53, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

čība • 2015. gada 22. oktobrī, 11:13
nju, varu piebilst, ka sliedes dažkārt piemēslo arī paši dzelzceļa remontnieki-uzturētāji.. ir nācies redzēt, kā brangs onkuls gados, strādādams uz sliedēm, izmet izsmēķi un tukšo bundžu tā patālāk no sevis, bet tieši pie sliedēm..
ogre • 2015. gada 22. oktobrī, 08:51
tapec ka ir kur mierigi paseded citur jau nau kur skvera apsedisies uz reiz menti klat
katru dienu • 2015. gada 22. oktobrī, 06:40
Tā ir vieta kur tie bomži ir iejutušies kā restorānā,bet kārtībnieki tur tāču nevar iebraukt ar automobili,bet kājnieku patruļa mums nav un lūk tas ir rezultāts.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet