Atgriezties pie raksta

Ogrē uzdarbojas automašīnu riepu "dūrēji"

Pagājušajās brīvdienās veikala "Top" rajonā, daudzdzīvokļu namu pagalmā pie Ogres 1. vidusskolas luksofora un citviet konstatētas caurdurtas automašīnu riepas, portāla Ogrenet redakcijai stāsta ogrēnietis Mārtiņš.

"Gribēju pateikt, ka Ogrē atkal kāds ļaundaris caurdur auto riepas, kas itin nemaz nav patīkami... Gribētu pievērst uzmanību cilvēkiem, lai viņi ziņo varas iestādēm, ja tiek pamanīts kaut kas aizdomīgs."


Pagaidām vēl nav pieejama informācija, vai kāds pēc šiem pagājušās nedēļas notikumiem ir vērsies Valsts policijā saistībā ar konkrēto situāciju.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/34167

2015. gada 10. decembrī, 23:32, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Jackson Lee. • 2016. gada 28. janvārī, 16:44
Sveicieni jums, Visi Aizdevuma veidi ir nodotas patapinājumā ar procentu likmi 2%, un tas svārstās no vismaz 1500 $ līdz maksimāli $ 5,000,000.00 ar maksimālais ilgums ir 30 gadi. Tātad, ja jums ir nepieciešama aizdevuma, laipni nosūtīt mums aizpildītu pieteikuma veidlapu. Mūsu pakalpojumi ietver * Home Loan * Auto Loan * Hipotekārais kredīts * Business Loan * Starptautiskā Kredīts * Personal Loan Kredīta pieteikuma forma nosaukums: Dzimums: Vecums: adrese: Valsts: Valsts: Summa Needed: ilgums: Telefona numurs: E-pasts: jacksonloanfinancai@gmail.com Ar laba vēlējumiem. Jackson Lee.
to sweta • 2015. gada 12. decembrī, 19:38
man sadura riepas mājas pagalmā, arī caurlaide bija logā, tava versija šoreiz neder :)
sweta • 2015. gada 12. decembrī, 08:52
tiem, kas neprot lasīt un savas automašīnas bezkaunīgi novieto svešās stāvvietās, pirmo reizi vajadzētu izskrūvēt ventiļus, otro reizi durt riepas.Citādi vakarā pi savas mājas nevaru novietot automašīnu, jo pilns ar svešajiem.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet