Atgriezties pie raksta

Kravas vilcieni uz gājēju pārejas apdraud cilvēku dzīvību Foto

Portāls Ogrenet saņēmis divu ogrēniešu vēstuli un fotogrāfijas par situāciju, kāda aizvadītās svētdienas rītā izveidojusies uz gājēju pārejas pār dzelzceļu Skolas ielā.

"Pēc notikušajiem traģiskajiem negadījumiem uz gājēju pārejas Skolas ielā, nereti izskanējis viedoklis, ka gājējiem pašiem jāuzmanās, šķērsojot dzelzceļa sliedes.


Kādu uzmanību var prasīt no gājēja, ja pāreju ir pilnībā nobloķējuši divi kravas vilcienu sastāvi, kā tas bija šodien ap pulksten desmitiem no rīta?


Cilvēki gāja pāri sliedēm, līda gar sastāviem. Tajā pašā laikā garām brauca elektriskie vilcieni, zem kuriem varēja pakļūt jebkurā mirklī.


Vai tādā veidā Latvijas dzelzceļš rūpējas par gājēju drošību? Cik zināms, valdība tuneļa būvi neatbalsta, tāpēc nav skaidrs, cik ilgi būsim par situācijas ķīlniekiem?”- jautā ogrēnietes Dina un Lāsma.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/34289

2015. gada 27. decembrī, 20:53, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Arnis • 2016. gada 9. janvārī, 17:15
Kā lai nabaga gājēji uzmanās? Iet pār pāreju, te pēkšņi nez no kurienes uz sliedēm nokrīt divi kravas vilcieni, starp tiem spraucas elektrovilcieni. Traks var palikt! Noteikti jālikvidē Ldz! Te taču ir gājēju šoseja!
Dusmīgā • 2016. gada 6. janvārī, 10:59
Jāāā.... LDZ vainīgs pie visa. Gaisu maitā, pāri sliedēm HVZ kā tikt pāri nevar, LDZ jādomā par idiotu drošību. Nu, nu ....... Ja kkas nepatīk, dzīvojat mežā kur nav ne vilcienu ne sūdīgu pāreju, bet tur ar gan jau būs slikti. Kāds noteikti būs pie kaut kā vainīgs, tikai ne paši. Es dzīvoju pie dzelzceļa un negānu LDZ par to ka man vilcieni gar māju braukā, kaut gan spriežot pēc dažiem komentāriem man vajadzētu gānīties un prasīt lai taisa siežu ceļa apvedceļu :D Cilvēki, kad jūs beidzot sapratīsiet ka visas problēmas jums paurī rodas :D
• 2016. gada 3. janvārī, 21:02
30 gadus "atpakaļ" jūs - krievi, jau te bijāt...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet