Atgriezties pie raksta

Iedzīvotājs: Ceļu policistiem tomēr būtu jāsasveicinās

Gluži nevainīgu, taču – netīkamu, gadījumu Ogrē piedzīvojis kāds autovadītājs ar 36 gadu stāžu.

"Ziemassvētki – laiks, kad gribam redzēt un sajust ko labu un patīkamu, bet gadās nepatīkamas situācijas, kas liek aizdomāties par to, kā ikdienā izturamies viens pret otru," tā Ogrenet redakcijai raksta portāla lasītājs Juris.


"26.decembra rīts ap plkst.09 – autoceļš Rīga-Daugavpils. Virzienā uz Rīgu pie Ogres zīmes mani apturēja ceļu policijas ekipāža – jauns, enerģisks policists piesoļoja un parupjā baritonā nodārdināja: "Būs jāpūš". Bet pēc mirkļa jau sacīja: "Vari braukt". 


Esmu autovadītājs ar 36 gadu stāžu, pret to, ko daru, izturos nopietni, neesmu pārjūtīgs, bet tāda familiāra un augstprātīga policista uzruna uz brīdi lika justies tā, ka būtu viņam ko nodarījis vai atņēmis. Parasti tomēr sasveicināmies ar cilvēkiem, veidojam elementāras saskarsmes formas, mums katram ir savas problēmas, bet saskarsmē ar citiem tomēr centīsimies būt elementāri pieklājīgi un laipni," gan ceļu policistus, gan arī citus cilvēkus būt tolerantiem aicina Juris.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/34311

2015. gada 30. decembrī, 09:25, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

xx to Trulsvai • 2018. gada 23. janvārī, 17:49
Mazāk RU video Youtube skaties, kur izsmej policiju liekot 10 minūtes skaidrot apturēšanas iemeslus, tajā pat laika reāli atraujot policistu no iespējamā alkonauta vai cita antisociāla elementa apturēšanu, kas reāli apdraud apkārtējos. paturēt var ja ir jebkādas aizdomas.Tas var būt arī, ka kādā brīdī uzbrauci uz nomales līnijas, kas radīja aizdomas, ka varētu autovadītājs būt alkohola reibuma, kā minimums. Es piemēram priecājos, ka man pasaka, pūt,brauc. Viss ātri, elementāri.
to oho • 2017. gada 13. oktobrī, 23:08
Tev nu gan liela sāpe, ja sameklēji turpat vai 2 gadus senu tēmu. Ne vienmēr viss ir tā, kā no malas izskatās un divu strīdā neatkarīgi no maka biezuma vienmēr būs kāds zaudētājs.
oho • 2017. gada 13. oktobrī, 22:28
Es domāju ka mentiem nav ne vainas tik izmeklētāji strādā kā viņi grib,kam vairāk naudas tam taisnība un man ir dzīvs piemērs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet