Atgriezties pie raksta

Iedzīvotājs: atbildīgajiem dienestiem nevedas ar spuldzīšu nomaiņu

Akmeņu ielas 50, 50a un Vidzemes ielas 2 māju vecākais Gatis Rengards vērsis portāla Ogrenet redakciju par nedegošu gaismekli minēto ēku apkaimē, problēma neesot atrisināta kopš novembra.

"Lūdzu rast iespēju nomainīt sen nedegošo LED gaismekli Akmeņu un Vidzemes ielu krustojumā. Jau vairākkārt esmu sazinājies ar "EdAn ELEKTRO". Atbilde – jautājums par nedegošā LED gaismekļa maiņu ir jārisina domei. Jau no novembra gaidu domes atbildi, bet joprojām klusums..." raksta G.Rengards.


Sazinoties ar pašvaldību, saņēmām atbildi, ka iedzīvotāji par problēmām ar gaismekļiem var vērsties pašvaldībā vai pa tiešo ar "EdAn ELEKTRO", un nepieciešamā kontaktinformācija esot atrodama pašvaldības oficiālajā interneta vietnē.


Savukārt, cik ilgā laikā atbildīgais dienests veic gaismekļa remontu (spuldzītes nomaiņu utt.), noskaidrot pagaidām nav izdevies.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/34408

2016. gada 12. janvārī, 10:41, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

dupratguillaud • 2016. gada 27. oktobrī, 14:27
Sveiki !!! Ignorēt, to laiku, lai izlasītu !!! SECURITY ALL !!! Es pateicos visiem, kas atspoguļo reālās aizdevējiem par sociālajiem tīkliem. Auto; ja es varētu atrast peli sākumā šī mēneša pateicības šis cilvēks CHAPEL BRUNO kungs, ka mans padarot aizdevumu pēc tam man bija sazinājies kredītu bez jebkādām problēmām my home, jo man bija darītsaizdevums pie mana bankas, ka es nevaru atmaksāt vairāk es iestrēdzis uz manu bankas, un ka man vajadzēja ārkārtas naudu par manu projektu un nokārtot savus parādus bankai un restartēt biznesa .Franchement, es esmu diezgan apmierināts pēc 48 stundām Es runāju ar vairāki kolēģi, kuri ir saņēmuši arī aizdevumus Bruno Chapelle kungu bez raizēm, jo ​​viņu apstākļi ir ļoti labvēlīgi. viņi aizdevumi 2000 eiro līdz 5.000.000 eiro ar procentu likmi 2% atmaksājamās no 2 līdz 70 gadiem. Es atstāju jums adresi, lai nosūtītu savu lietojumprogrammas. E-pasts: servicechapellebruno@gmail.com PS: izplatīt ziņu, lai palīdzētu tiem, kam nepieciešama veiksmi jums
Skolnieka mamma • 2016. gada 14. janvārī, 11:25
Kad bus apgasmojums no Meža pr. uz Ogres valsts ģimnāziju, tur dīvas spuldzes nedeg un niviens ar ausi neklape?
??? • 2016. gada 12. janvārī, 16:57
Pie Pārogres stacijas Andreja ielas sākumā pie zaru kaudzes jau sen valda tumsonība. lampas Andreja ielas un Viestura alejas krustojumā deg tikai retas reizes.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet