Atgriezties pie raksta

Rīgas iela 6 apkures dilemmas priekšā

"OgreNet.lv" redakcija saņēmusi kādas portāla lasītājas elektronisko vēstuli, kurā viņa sūdzas par apkures sezonas beigām raksturīgiem notikumiem.

"Skumja ziņa," vēstuli iesāk Rīgas ielas 6, Ogrē, iedzīvotāja un turpina: "Nelabs gals piemeklējis vairāku Ogres māju iedzīvotājus – noslēgta apkure, runā, ka visi nosaluši! Atliek vien cerēt uz to Kungu, ka Rīgas ielas 6 iedzīvotājiem tas nedraud. Mūsu mājas vecākā Fokinas kundze svēti sola kurināt un turēt mūsu mājiņu siltu līdz pat Jāņiem, jo arī Jāņu naktī mēdzot būt auksti".


Jautājot "pagaidām vēl nenosalušajai Rīgas ielas 6 iedzīvotājai" (tā viņa sevi nodēvēja), vai iesūtītā vēstule ir piesātināta ar sarkasmu, ogrēniete atbild apstiprinoši.


"Protams, ka vēstule domāta kā caur sarkasmu pausta, teiksim tā – palīgā sauciens, lai Rīgas iela 6 mājas vecākā G.Fokina beidzot sāktu darboties kā pieklājas mājas vecākajai ar visām no tā izrietošajām sekām [..]. Šoreiz runa ir par siltuma atslēgšanu, jo aiz loga nav jau vairs ne decembris, ne februāris, dzīvokļos ir pārlieku silts, un apkures maksa ir pietiekoši augsta, lai to jau atslēgtu. Tāda īsumā ir šīs vēstules priekšvēsture," raksta Rīgas ielas 6 iedzīvotāja.


Jau iepriekš vēstīts, ka pēc māju vecākā iesniegumu saņemšanas Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" Ēku inženiertīklu nodaļa rindas kārtībā veic apkures atslēgšanas darbus.  Siltummezglos apkures cirkulācijas sūkņu atslēgšanas temperatūru iestāda uz +5°C, ja vien māju vecākie nav pieprasījuši citādus parametrus. 


Aģentūra vēl norāda, ja ārgaisa temperatūra ir virs +12 grādiem pēc Celsija, tad siltummezgls pārtrauc ēkas siltumapgādes procesu, tas nozīmē to, ka tiek apturēti sūkņi un apkures sistēma mājai vairs netiek padota.


Šobrīd gan nav zināms, vai Rīgas ielas 6 gadījumā apkure nav atslēgta dēļ mājas vecākās aizmāršības, kā to uzskata iedzīvotāja, vai arī nav pienākusi konkrētās ēkas kārta rindā. Iespējams, mājas vecākā vēl vēlas pārdzīvot ievu ziedēšanas laikā tik raksturīgo vēso laiku. Nav arī zināms, vai Rīgas ielas 6 iedzīvotāju vairākums vēlas apkuri vēl neatslēgt.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/38612

2017. gada 5. maijā, 22:21, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ACCESS LOAN • 13. septembrī, 21:27
Mans vārds Lady Esther, jūs esat laipni gaidīts ACCESS LOANS FIRM vietā, kur jums ir iespēja pārveidot finanšu deficītu par bagātu personu ar augsti kvalificētu darbinieku palīdzību, izmantojot darbiniekus, kuri ir noteikti un kuriem ir finanšu resursi, kas ir vai nu lieta, vai aplaupīt cilvēkus no viņu naudas ir tabu. kur esat finansiāli aprīkots, lai pārvarētu manas finansiālās nepilnības, esmu apstājies, tāpēc es atnācām šeit, lai pateiktu, ka ne visi tiešsaistes kreditori ir krāpšana vai krāpšana, jo ACCESS LOANS FIRM galvenā prioritāte ir nodrošināt līdzekļus acīs par visiem naudu visiem saviem klientiem, lai viņi katru dienu varētu apmierināt savas finansiālās vajadzības, tāpēc neļaujiet man izvairīties. Jums ir nepieciešami līdzekļi, lai: PIEEJAMIE PIEEJAMIE MAKSĀJUMI ✓Personālais aizdevums ✓ mājokļu kredīts, ✓ Slimnīcu rēķini ✓ Mājas renovācija ✓ Uzņēmējdarbības paplašināšana ✓ Lauksaimniecības paplašinājumu refinansēšana ✓ Zelta ieguve ✓ finansēt projektus ar lielākām finanšu vajadzībām ✓ biznesa aizdevums ✓ Ieguldījumu aizdevums Tātad, ja jums ir ārkārtīgi nepieciešams, šis ļoti svarīgais fonds, kas jums jādara, ir sazināties ar mums, izmantojot šo adresi, jo jūs būsiet apmierināts un satraukts, mēs vienmēr esam divdesmit stundas dienā. un septiņas dienas nedēļā, lai mūsu darbinieki sniegtu vislabākos finanšu pakalpojumus, ko vēlaties e-pasts: GALVENIE BIROJS (accessloansfirm@gmail.com) FAKTORU VADĪTĀJA (estherpatrick83@gmail.com) WhatsApp (+1 850-677-1763) Mēs cienām mūsu klientus ar vislielāko cieņu, jo sadarbības gadi mūs turpina, jo mūsu piedāvājums ir ļoti pievilcīgs, un process ir vienkāršs un stresa. Paldies jums visiem
Hobelman • 6. septembrī, 04:55
Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus ar zemu 2% procentu likmi un bez kredīta pārbaudes, mēs piedāvājam individuālos aizdevumus, parādsaistību konsolidācijas aizdevumus, riska kapitālu, uzņēmējdarbības aizdevumus, izglītības aizdevumus, mājokļu kredītus. Jūsu apmierinātība un finanšu panākumi ir mūsu mērķis un jūsu darbs ar mums būs laba pieredze. Sazinieties ar mums tagad: hobelmanfinance@gmail.com. Kredīts ir pieejams visiem neatkarīgi no valstspiederības. WhatsApp: +17816567138 E-pasts: hobelmanfinance@gmail.com Tīmekļa vietne: https://hobelmanfinance346789211.wordpress.com/
jose dennison • 29. augustā, 12:07
Dear Sir / Madam   Vai jūs meklējat biznesa aizdevumu, personīgo aizdevumu, mājas aizdevumu, auto   aizdevums, studentu aizdevums, parāda konsolidācijas aizdevums, nenodrošināts aizdevums, riska darījums   kapitāls u.tml. VAI Vai jūs atteicās no bankas aizdevuma vai kādas finansiālas   iestāde par vienu vai vairākiem iemesliem. Jūs esat īstajā vietā   Jūsu aizdevuma risinājumi!   Es esmu privāts aizdevējs, es piešķiru aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām pie   zems un lēts procents   likme 2%.   Interesē? Sazinieties ar mums, lai saņemtu aizdevuma un papildu maksājumu apstrādi   nodošana 48 stundu laikā;   PIETEIKUMA ZIŅAS   Nosaukums   Dzimšanas datums :   Dzimums:   Ģimenes stāvoklis:   Adrese:   Pilsēta:   Valsts / province:   Pasta indekss:   Valsts:   Tālrunis:   E-pasts:   Valsts aizdevuma mērķis:   Aizdevuma summa:   Aizdevuma ilgums:   Neto ikmēneša ienākumi. Sūtiet mums e-pastu @: josedennisonloans007@googlemail.com un, lai iegūtu sīkāku informāciju par mums, apmeklējiet mūsu tīmekļa adreses www.dennisonloanscompany.com. Paldies un Dievs svētī Sveicieni, Jose kungs

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet