Atgriezties pie raksta

Rīgas iela 6 apkures dilemmas priekšā

"OgreNet.lv" redakcija saņēmusi kādas portāla lasītājas elektronisko vēstuli, kurā viņa sūdzas par apkures sezonas beigām raksturīgiem notikumiem.

"Skumja ziņa," vēstuli iesāk Rīgas ielas 6, Ogrē, iedzīvotāja un turpina: "Nelabs gals piemeklējis vairāku Ogres māju iedzīvotājus – noslēgta apkure, runā, ka visi nosaluši! Atliek vien cerēt uz to Kungu, ka Rīgas ielas 6 iedzīvotājiem tas nedraud. Mūsu mājas vecākā Fokinas kundze svēti sola kurināt un turēt mūsu mājiņu siltu līdz pat Jāņiem, jo arī Jāņu naktī mēdzot būt auksti".


Jautājot "pagaidām vēl nenosalušajai Rīgas ielas 6 iedzīvotājai" (tā viņa sevi nodēvēja), vai iesūtītā vēstule ir piesātināta ar sarkasmu, ogrēniete atbild apstiprinoši.


"Protams, ka vēstule domāta kā caur sarkasmu pausta, teiksim tā – palīgā sauciens, lai Rīgas iela 6 mājas vecākā G.Fokina beidzot sāktu darboties kā pieklājas mājas vecākajai ar visām no tā izrietošajām sekām [..]. Šoreiz runa ir par siltuma atslēgšanu, jo aiz loga nav jau vairs ne decembris, ne februāris, dzīvokļos ir pārlieku silts, un apkures maksa ir pietiekoši augsta, lai to jau atslēgtu. Tāda īsumā ir šīs vēstules priekšvēsture," raksta Rīgas ielas 6 iedzīvotāja.


Jau iepriekš vēstīts, ka pēc māju vecākā iesniegumu saņemšanas Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" Ēku inženiertīklu nodaļa rindas kārtībā veic apkures atslēgšanas darbus.  Siltummezglos apkures cirkulācijas sūkņu atslēgšanas temperatūru iestāda uz +5°C, ja vien māju vecākie nav pieprasījuši citādus parametrus. 


Aģentūra vēl norāda, ja ārgaisa temperatūra ir virs +12 grādiem pēc Celsija, tad siltummezgls pārtrauc ēkas siltumapgādes procesu, tas nozīmē to, ka tiek apturēti sūkņi un apkures sistēma mājai vairs netiek padota.


Šobrīd gan nav zināms, vai Rīgas ielas 6 gadījumā apkure nav atslēgta dēļ mājas vecākās aizmāršības, kā to uzskata iedzīvotāja, vai arī nav pienākusi konkrētās ēkas kārta rindā. Iespējams, mājas vecākā vēl vēlas pārdzīvot ievu ziedēšanas laikā tik raksturīgo vēso laiku. Nav arī zināms, vai Rīgas ielas 6 iedzīvotāju vairākums vēlas apkuri vēl neatslēgt.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/38612

2017. gada 5. maijā, 22:21, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

jack berry • 2018. gada 25. oktobrī, 16:10
Hello All Es esmu ogu nosaukumu pēc nosaukuma, un esmu ļoti vienkāršs cilvēks. Es strādāju sabiedrība, ko sauc par "mikrofunkciju", šajā uzņēmumā mēs izsniedzam aizdevumi ar ļoti zemu 3% procentu likmi. Mēs sniedzam visu veidu aizdevums, kas jums nepieciešams. Mums ir vajadzīgi tikai nopietni pretendenti, tādēļ nē nāc šeit un spēlējiet ar mūsu biznesu. Jūtieties brīvi sazināties ar mums šodien izmantojot mūsu e-pasta adresi Zemāk: E-pasts: (aseiamicrofanance@gmail.com)
Heijā • 2017. gada 9. maijā, 11:37
Ko nu klusums iestājies? Aptrūkās vārdu vai izdomas jauniem ķengu plūdiem?
īpašnieks • 2017. gada 8. maijā, 20:50
lai kāds cits dzīvokļa īpašnieks pamēģina pavilkt to mājas vecākā slogu ja jau Gundega ir tik slikta. Ātri aplauzīsies dēļ tā ka ir tik daudz darba, nepieciešamas zināšanas (Gundegai tās ir), uzklausīt pārmetumus un dusmu izvirdumus no īpašniekiem. Kam to vajag ? Gundegai ? Nē , to vajag pašiem īpašniekiem ! Gundega mēs sakām paldies par darbu ko tu dari mājas labā.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet