Atgriezties pie raksta

« Rīgas iela 6 apkures dilemmas priekšā

2017. gada 5. maijā, 22:21, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

jack berry • 2018. gada 25. oktobrī, 16:10
Hello All Es esmu ogu nosaukumu pēc nosaukuma, un esmu ļoti vienkāršs cilvēks. Es strādāju sabiedrība, ko sauc par "mikrofunkciju", šajā uzņēmumā mēs izsniedzam aizdevumi ar ļoti zemu 3% procentu likmi. Mēs sniedzam visu veidu aizdevums, kas jums nepieciešams. Mums ir vajadzīgi tikai nopietni pretendenti, tādēļ nē nāc šeit un spēlējiet ar mūsu biznesu. Jūtieties brīvi sazināties ar mums šodien izmantojot mūsu e-pasta adresi Zemāk: E-pasts: (aseiamicrofanance@gmail.com)
Heijā • 2017. gada 9. maijā, 11:37
Ko nu klusums iestājies? Aptrūkās vārdu vai izdomas jauniem ķengu plūdiem?
īpašnieks • 2017. gada 8. maijā, 20:50
lai kāds cits dzīvokļa īpašnieks pamēģina pavilkt to mājas vecākā slogu ja jau Gundega ir tik slikta. Ātri aplauzīsies dēļ tā ka ir tik daudz darba, nepieciešamas zināšanas (Gundegai tās ir), uzklausīt pārmetumus un dusmu izvirdumus no īpašniekiem. Kam to vajag ? Gundegai ? Nē , to vajag pašiem īpašniekiem ! Gundega mēs sakām paldies par darbu ko tu dari mājas labā.
Linda • 2017. gada 8. maijā, 19:12
Pretīgi lasīt šo zampu, it sevišķi zinot un redzot, cik daudz savu laiku un nervus Gundega ir ieguldījusi, lai panāktu daudzu apsaimniekošanas jautājumu sakārtošanu. Turies, Gundega, šādus dezinformējošus rakstus un komentārus spēj cept paši ar savu dzīvi neapmierināti, žultspilni ļautiņi. Līdzjūtība viņiem un tomēr - lai veselība!
protams • 2017. gada 8. maijā, 16:23
tagad mājās ir ļoti dažāda jušana. Kam uzlikti lieli radiatori un nav iespējams regulēt siltumu, vai atslēgt kloķi, tiem varētu būt karstāk, bet kam vecie un vēl mazie radiatori, tiem varētu salt, tā ka nestāstiet kā ir kurā mājā. Katrā mājā katrā dzīvoklī savādāk.
mauka vecā • 2017. gada 8. maijā, 16:23
Kas ir m.v.?
kauna nav nemaz • 2017. gada 8. maijā, 15:22
mums ir pati labaka m.v., kam karst,kam normals,,,loti labi,ka neatsledza,vismaz nav mitruma jadziivo,patiikami silts!
>Šallei un citiem • 2017. gada 8. maijā, 14:30
Klau, Šalle un citi līdzīgie! Ja nu nav, ko melst, tad nesaki neko. Banāli un stulbi ir tie apgalvojumi par pēkšņiem pelējuma uzbrukumiem, tiklīdz apkure atslēgta vai rudenī gluži otrādi - pelējums uzbrūk jau ar pirmajām rudens lietus lāsēm. Ne nu Gundega, ne Margrieta neko uzreiz nespēj mainīt. Daļa iedzīvotāju sūdzas par zemu temperatūru dzīvokļos, daļa savukārt par to, ka visu ziemu logi jātur vaļā. Normāla gaisa cirkulācija izjaukta ar pašu iedzīvotāju pašdarbību - liekot jaunus radiatorus, liekot nekvalitatīvus plastmasas logus, deformējot ventilācijas sistēmu. Viena daļa dzīvoklī rīkojusies kā savā privātmājā, taču privatizēts dzīvoklis nav tas pats kas privātmāja. Tas mazām pārdomām par situāciju. Un jaunam komentāru izvirdumam tiem, kuriem kā vienmēr ir pareizākais viedoklis.
Ari rigas 6 • 2017. gada 8. maijā, 14:30
Vai nevar ogrenetu iesudzet tiesa par sitadiem rakstiem? Pratam neaptverami kas notiek te vispar
Sanita • 2017. gada 8. maijā, 14:22
Dzīvoju Rīgas 6 un dzīvoklī ir ļoti silts,pat karsts..jau sen vajadzēja apkuri atslēgt:@
Šalle • 2017. gada 8. maijā, 12:03
Visu nedēļu naktīs sola rekordsalu, bet kāds tantuks sūdzas, ka apkure joprojām ir pieslēgta? Pilnīgi pajoli? Šitādu dauņu dēļ arī nekur tālu netiksi.
X men • 2017. gada 8. maijā, 11:51
Apsveicama rīcība no mājas vecākās puses! Es tikai priecātos ja manai mājai apkure vēl nebūtu atslēgta pakļaujoties pensionāru spriedienam. Ja naktī ir -4 un dienā ne vairāk par +5, tad dzīvokli ir auksts un drēgns. Pensionāri ar savu tuvredzību neko neietaupa, atslēgdami apkuri agrāk pavasarī un vēlāk pieslēgdami rudenī. Drēgnie un mitrie dzīvokļi sāk pelēt un tad izmaksas ir vēl lielākas kā apkurei pāris dienas ilgāk.
atslēgt apkuri? • 2017. gada 8. maijā, 11:42
Jāpārdzīvo šīsnedēļas aukstuma vilnis un tad arī varēs atslēgt. Zāles pret saaukstēšanos un slimības lapas izmaksā krietni dārgāk nekā apkure ekonomiskajā režīmā.
• 2017. gada 8. maijā, 10:25
vai kāds teica kā jāaiziet un jāparpasa vai var mežā sprunguķus salasīt apkurei un paskatīties kā sastrādāt lai labs kurināmais top vai ziemu vasaru jātup piesmakušā dzīvoklī ja tā uz šo lietu paskatās tad darbs visam gadam garantēts
kode to hi. hi • 2017. gada 7. maijā, 23:03
Doma balot par Saskaņu radās, jo "kretīni danco" vairs nervi netur vērot. Un tie līdzdziedātāji!!! Pat krievu laikos nebija tik nospiedošs presings. Lai tad šie parāda, ko māk. Šīs ir saimnieciskās darbības vēlēšanas, jāvēl saimnieks. Šitie tik grozās pa priekšu. Tā kā strādāju Rīgā, tad man ir maza saikne ar šejieniešiem un visa saziņa ir no mēdijiem. Tāds arī rezultāts.
hi. hi • 2017. gada 7. maijā, 21:52
interesanta nostāja letiņiem. Lai ieriebtu kādam: iešu balsot par saskaņu! Še jums bāleliņi! Nu īsta latviešu daba!
>kode • 2017. gada 7. maijā, 21:35
Par Saskaņu gan nebalso, jo saskaņa sadodas rokās ar helmi un dzied viņa dziesmu. Izpētīju sarakstus, nu nav Ogrē par ko balsot, visu sarakstu galvgalī visnejaukākie cilvēki, tāpēc vēlēt iešu, bet manā aploksnē nebūs neviena saraksta, tā būs tukša. Varētu jau vispār neiet, bet tie, kas ģībst par ģēniju, aizies un tad naudas šķērdēšana turpināsies.
kucite • 2017. gada 7. maijā, 19:58
zin ko edusi
kode • 2017. gada 7. maijā, 19:48
Skumji, ka tik nekrietni Ogrenet ķengājas par darbīgu cilvēku. Es viņas vietā aprunātos ar juristu. Visam ir robežas.Jā."Vecas pensionāres" teikto publicē, kaut domāju, ka tas ir pseidonīms. Ja nav personīgā māja, tad jāpakļaujas vairākumam. Ja ir maznodrošinātā, tas no mūsu nodokļiem viņai apmaksā zināmu daļu. Bet par to, ka visus svētkus cilvēki strādā Grīvas prospekta rekonstrukcijā, ne vārda. Darbi notiek bez projekta uz skices pamata (tā apgalvo). Kāda skice, kur tik daudz komunikāciju un koku!!!! Attālums no liepu stumbriem max 0,5m, koku saknes apcirstas. Pāriet pār ielu vajadzēs pa braucamo daļu, jo nav paredzētas vietas normālām pārejām, ja neskaita pāris vietas. Ēkas un ceļi, ietves būvēja, kad nebija tik daudz mašīnu un bija tikai kājāmgājēji. Un atkal Helmanis grozīsies fotogrāfu priekšā. Pastkastēs samestas biezas grāmatas, slavinot NA. Žurnālistu nav, kuri varētu atspoguļot visu šo izšķērdību. domāju neiet uz vēlēšanām, bet iešu un balsošu par Saskaņu. Sūnuciems ar sabraukušiem latgaliešiem, kuri pametuši mājas un šeit viņiem ir leiputrija.
Rolans Millers • 2017. gada 7. maijā, 19:38
Tas ir viedoklis.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 3 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet