Atgriezties pie raksta

Viedoklis: vēlēšanu spriedze Rīgā jau sākusies?

"Rīgas domes deputāti vienmēr pratuši izcelties, bet šis ir kaut kas episks. Ceru, ka Ogres dome šādas lietas nenotiek," tā portāla redakcijai iesūtīto viedokli iesāk pilsētnieks Raitis.

Ogrēnietis, kurš ikdienā strādā Rīgā, atzīst, ka šādā veidā paustiem viedokļiem parasti ir arī pamatojums. "Nav dūmu bez uguns, vai ne," raksta Raitis.


Viņš arī cite video izvietotāja rakstīto: "Tā jau runā, ka pat slotaskāts vienreiz varot izšaut. Tas brīdis, kad pat Rīgas domes deputātam Aleksejam Rosļikovam var būt taisnība un gribas viņam piekrist".


Raitis arī aicina līdzcilvēkus būt tālredzīgākiem un laikus saprast, par kādiem cilvēkiem varētu balsot un kurus pat nav vērts izvērtēt.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/41373

2018. gada 26. aprīlī, 05:45, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 10:49
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
intars • 2018. gada 28. aprīlī, 19:03
bordanam atradies nedraugs labak vajadzetu risinat svarigus jautajumus kapec tada nevienlidziba cilveku dzives limeni ka pensionars var izdzivot ar 250lielu pensiju divaini skiet jautajums ja paliekosais dzives biedrs sanems vienu gadu aizgajusa pabalstu bet kas talak ka ar sabalansetu atalgojumu par padaritu darbu un daudz citu jautajumu
Kanibalis • 2018. gada 27. aprīlī, 21:24
Cik partijas ir bijis Bordāns ?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet