Atgriezties pie raksta

"Šos izdomājumus rakstījuši skauģi"

Interneta portālā "sudzibas.lv" parādījusies apmelojoša informācija par mūsu novadnieku, ogrēnieti Vilni Poriņu. Šajā ierakstā teikts, ka Vilnis Poriņš kādam sasolījis zelta kalnus, izreklamējis sevi kā vislabāko meistaru un neko nav izdarijis.

Tāpat tur minēts, ka viņš novilcinājis laiku, licis gaidīt, jo esot ļoti aizņemts, bet beigās nav atbildējis pat uz zvaniem. Paustas šaubas arī par to, kā tāds cilvēks vēl cenšas kļūt par politiķi un māk runāt tikai internetā, bet darbi nevedas.


Visiem, kuri kaut reizi saskārušies ar Vilni Poriņu, protams, ir skaidrs, ka rakstītais ir nekas cits kā meli un aprunāšana. Vēl vairāk - zinot ar kādu degsmi Poriņš vienmēr iestājas par taisnīgumu un godīgumu, cik augstā godā viņš tur principus un dotā vārda turēšanu, rodas aizdomas, ka šos izdomājumus rakstījuši skauģi, kuriem tas viss nav pieņemams. Iespējams, pat kādi politiskie oponenti, kuriem aptrūcies vārdu godīgā argumentu cīņā. Jo ir acīmredzams, ka vienīgais, kas šajā ierakstā ir patiesība, ir tas, ka Poriņš tik tiešām ir ļoti aizņemts cilvēks, kas mūsdienu aktīvam vīrietim ir pašsaprotami.


Bet par pārējo gluži vienkārši gribas skumji pasmaidīt. Jo Poriņš vienmēr ar personīgo piemēru rādījis, cik svarīga ir godīga spēle un godīgi spēles noteikumi. Poriņš vienmēr ar personīgo piemēru ir rādījis, ka apvainot aponentu ar nepatiesiem apvainojumiem vai mēģināt izvirzīt neargumentētus priekšlikumus ir zem katra kārtīga cilvēka goda.


Normāli būtu šādam ierakstam vispār nepievērst uzmanību un to ignorēt, tomēr šoreiz ir savādāk. Ir reizes, kad ir skaidri jāpasaka - mēs savējos aizstāvam un neatdodam saplosīšanai. Šādu samazgu izliešana pār Poriņa vai jebkura cita godīga ogrēnieša galvu vienkārši nav pieņemama. Un tāpēc mēs skaidri un gaiši vēlamies pateikt - mēs ar savējiem grūtā brīdī būsim līdz pēdējam un skauģu izšļāktajai žultij neticam!


Apmaksāta reklāma

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/41441

2018. gada 9. maijā, 09:00, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Andy • 2018. gada 16. maijā, 09:58
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: unique2aal@gmail.com
? • 2018. gada 11. maijā, 11:26
Ogrenet, es arī gribu sevi paslavināt. Cik man tas izmaksās?
>??? • 2018. gada 11. maijā, 08:54
Tas jāprasa Ogres žurnašļuškām. Sevišķi raitiem rakstu cepējiem.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet