Atgriezties pie raksta

Vai tiesā skandalējušais Rododendrs sadarbojas ar policiju? Video

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis speciālā preses konferencē atklāti izstāstījis par nelabvēļu veidotajām viltus ziņām un skaidrjis uzsāktos tiesas procesus.

Helmanis arī izklāstījis pēdējā laikā medijos izskanējušo policista ogrēnieša Jāņa Eglīša lietu un Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa policijas priekšnieka Viļņa Nagļa publicēto saraksti par darbu Ogres policijā.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/41842

2018. gada 3. jūlijā, 06:57, Viedokļi un intervijas
Ogrenet/"Ogres Apriņķa Ziņas"

Jaunākie komentāri

allahs • 2018. gada 11. novembrī, 18:23
Starptautiskās pasaules Boksa Supersērijas (WBSS) pusfinālā Latvijas visu laiku labākais bokseris Mairis Briedis nākamgad ringā pirmoreiz spēkosies ar poļu smagsvaru Kšištofu Glovacki, kurš savā Supersērijas pusfinālā ar tiesneša lēmumu pieveica krievu bokseri Maksimu Vlasovu. 31 gadu vecais Glovackis piedzima Ziemeļrietumpolijas pilsētā Valčā, savas boksera karjeras sākumā aizvadot 125 amatieru boksa cīņas, no kurām uzvaras tika izcīnītas 103. Polis savu profesionālo karjeru uzsāka 2008. gadā, pirmajā cīņā pieveicot tautieti Mariušu Radžiševski. Interesanti, ka nākamā gada laikā "Galva" aizvadīja veselus trīs dueļus ar Latvijas bokseriem - Jevgēņiju Andrejevu un Klaidu Kristapsonu pieveicot pēc tiesnešu lēmuma, kamēr Kristapu Ozoliņu nokautējot ceturtajā raundā. Glovacka uzvaras gājiens turpinājās līdz pat 2016. gada septembrim, kad polis Gdaņskā pēc punktiem piekāpās nākamajam pirmās WBSS sezonas uzvarētājam un absolūtajam pasaules čempionam pirmajā smagajā svarā ukrainim Oleksandram Usikam. Tādējādi Kšištofs zaudēja iepriekš iegūto starptautiskās boksa organizācijas (WBO) pasaules čempiona jostu, ko iepriekš bija ieguvis 2015. gada augustā Ņūdžersijā, pieveicot vācu bokseri Marko Huku. Tieši WBO pasaules čempiona tituls Glovacka karjerā līdz šim ir pats nozīmīgākais. Kopumā aizvadītajās 32 profesionālajās cīņās polis izcīnījis 31 uzvaru - 19 ar nokautiem, kamēr 12 - pēc tiesnešu lēkumiem. Pirms vakardien Čikāgā notikušā WBSS ceturtdaļfināla starp Glovacki un Vlasovu polis izteicās šādi: "Ir lieliska sajūta būt Čikāgā. Sagaidu labu cīņu ar daudziem poļu skatītājiem tribīnēs. Mēs abi ar Vlasovu jūtam cīņas tuvošanos, tāpēc ir sakāpināts adrenalīna līmenis." Cīņā pret Vlasovu Glovackis pēc punktiem uzvarēja ar rezultātu 118:110, 117:110, 115:112. Šajā duelī Glovackis Vlasovu "uz dēļiem" noguldīja jau trešajā raundā, taču sākot no astotā raunda bija redzams, ka polim pietrūkst svaiguma, mazu iniciatīvu pārņemot krievu bokserim. Mairis Briedis ir ļoti labs bokseris, tāpēc uzskatu, ka pusfināla cīņa būs daudz interesantāka nekā tā, kas bija šovakar. Vlasovs gan arī ir ļoti labs bokseris, jo, kaut arī cīņā dominēju es, viņš nepadevās un turpināja cīnīties kā iepriekš," pēc uzvaras izteicās Glovackis. Abu cīņa paredzēta 2019. gada sākuma daļā.
tam NU • 2018. gada 5. jūlijā, 20:56
Ja jau pensionārs un pāri darītājs ir mīzējs, tad kā līdējam vienā vietā, ziepes pats pērk vai tiek pirktas uz iedzīvotāju nodokļu rēķina???
urrā • 2018. gada 5. jūlijā, 13:12
beidzot esam sagaidījuši savu apgaismoto un visgudro. Iedzīvotāju par domes priekšnieku. Balsojam tauta!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet