Atgriezties pie raksta

Ogrēniete: Vai Jaunogres un Pārogres stacijas kļuvušas par privāto māju atkritumu izgāztuvēm? Foto

"Jaunogres stacijā ar mašīnu no septembra līdz maijam iebraucu katru darba dienas rītu jau ceturto gadu, taču tādu atkritumu izgāztuvi pirmo reizi ieraudzīju tikai šajā pavasarī," portāla "OgreNet.lv" redakcijai raksta ogrēniete Sanita.

"Iespējams, ka atkritumu konteiners kļuva pamanāmāks, kad tam līdzās novietoja vēl trīs konteinerus – papīram, plastmasai un stiklam. Ja daudzīvokļu atkritumu konteineri tiek izvesti katru dienu, tad Jaunogrē šīs maisu čupas mētājas vairākas nedēļas un krājas arvien lielākas. Un šajā karstumā, droši vien, tur nav arī tik patīkama smarža.


Kaut kā neticas, ka no daudzdzīvokļu mājām, steidzoties uz Jaunogres staciju, kāds rokās nestu atkritumu maisu, ja to var izmest turpat pie mājas? Bet tie Ogres iedzīvotāji, kuri var atļauties uzturēt māju, domāju, ka nekļūtu nabagāki, ja nokārtotu līgumu par savu atkritumu izvešanu, nevis izmestu tos, kur pagadās.


Ko diez par mūsu pilsētu padomā garāmbraucēji, kas noraugās pa vilciena logu, vai arī pilsētas ciemiņi, kas šķērso Jaunogres stacijas sliedes?" jautā ogrēniete.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/41989

2018. gada 31. jūlijā, 09:47, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

To Džo • 2018. gada 2. augustā, 23:28
Pirmais burts us X5 uzraktsa ir P. Tikai pabalējis
par • 2018. gada 1. augustā, 09:25
Pārogres staciju nav ko brīnīties, tur viens ruslohs ievācās dzīvot, viņš ne tikai piepirž atkritumu konteinerus, bet veikalus piebezd ar alko surogātiem, tad nav ko brīnīeties, ka tauta paliek vārga un neredz kur ko likt.
aha • 2018. gada 1. augustā, 08:20
un? vai sievietēm ir aizliegts mest atkritumus konteinerā? Kam tad ir domāti konteineri!?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet