Atgriezties pie raksta

Ineta Rudzīte: "Uzaicinu uz koncertu ZIEMASSVĒTKU STAROJUMS" Video

Neskaitāmus jaukus un pārsteiguma pilnus brīžus sola četru mākslinieku – tautā iemīļotā aktiera Jāņa Paukštello, dziedātāju Antras Ozolas un Inetas Rudzītes, kā arī saksofona virtuoza Māra Trankaļa – apvienošanās (kopāsanākšana), lai koncertā "Ziemassvētku starojums", kas izskanēs 18.decembī 19.decembrī Ogres Sv.Meinarda Romas sv. Meinarda Romas katoļu baznīcā un 23.decembrī Rīgas VEF Kultūras pils kamerzālē, uzburtu īstu svētku noskaņu.

Kā pauž komponista Gaita Lazdāna sarakstītā dziesma "Pretim debesīm", ko izpildīs Jānis Paukštello, „gaismu lej visai pasaulei, ikvienai dvēselei”. Savukārt šarmantā INETA RUDZĪTE koncertā izpildīs sev tuvas un mīļas Ziemassvētku dziesmas cerībā tik tumšajā ziemas laikā dāvāt cilvēkiem daļiņu gaismas un nedaudz prieka.


– Kā jums patlaban klājas?


– Lieliski. Es nesen atgriezos no ceļojuma uz Romu, kurā biju kopā ar savu vecāko meitu. Esmu atpūtusies, pilna enerģijas un iedvesmas turpināt strādāt. Tas, par ko gādāju, lielākoties saistīts ar mūziku.


– Kādi jauni projekti pašlaik top?


– Tagad galvenie ir Ziemassvētki.


– Kā jūs parasti jūtaties laikā, kad tumšais, drēgnais rudens ir aizvadīts, sākas advente, tuvojas Ziemassvētki?


– Tā kā man ir divas meitas, kuras vienmēr ļoti gaida Ziemassvētkus, daru to kopā ar viņām. Es ārkārtīgi priecātos par sniegu, jo šajā tumšajā laikā ir vajadzīgs gaišums.


Ziemassvētku vakaru pavadu kopā ar vīru un meitām, bet nākamajā dienā ciemos atbrauc mana māsa, draugi un mamma. Tas mums ir tāds ģimenisks laiks. Man ļoti patīk uzņemt viesus, es klāju galdu, mēs skaitām dzejoļus, dalām dāvanas un spriežam par to, kas ir svarīgs gan katram, gan mums visiem.


– Ko jūs piedāvāsiet Ziemassvētku koncertos, kuri notiks baznīcās un kuros piedalīsieties kopā ar Jāni Paukštello, Antru Ozolu, Māri Trankali?


– Koncertu būs gana daudz. Sākot ar 6. decembri Krustpils ev. Luteriskā baznīcā, un beidzot ar koncertu 27. decembrī Cēsu Sv. Jāņa baznīcā. Būs koncerti arī Krustpils, Aizkraukles, Dubultu, Krimuldas, Bauskas Svētā Gara evaņģēliski luteriskajās baznīcās, Ogres Sv. Meinarda Romas katoļu baznīcā, Limbažu Sv. Jāņa baznīcā, kā arī Valmieras Kultūras centrā un pat VEF Kultūras pils kamerzālē.


Mēs gan katrs atsevišķi, gan duetos, gan visi kopā dziedāsim savas mīļākās Ziemassvētku dziesmas. Jānis Paukštello lasīs arī dzeju. Man bija prieks ar viņu iepazīties un sadarboties, veidojot reklāmu. Viņš ir ļoti harismātisks cilvēks, profesionālis, kurš ar lielu mīlestību un atbildību gatavojas koncertiem, kas ļautu citiem sajust Ziemassvētku garu un tādējādi padarītu laiku gaišāku.


Biļetes uz šo koncertu iespējams iegādāties visās Biļešuservisa kasēs, kā arī pirms koncerta. 


 


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/45503

2019. gada 16. decembrī, 08:39, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet