Atgriezties pie raksta

Sāp sirds par divkosību

"Ar interesi lasu par Ogres novada domē notiekošo. Nesen izskanēja, ka laikā, kad deputāte Vita Pūķe vēl bija domes priekšēdētēja vietniece izglītības jomā, no pašvaldības līdzekļiem tika izkārtota mācību maksa RTU viņas tagadējai vedeklai Edītei Vjaksei (Pūķei)," portālam Ogrenet raksta ogrēniete Marija.

"Grēkāži nu ir atrasti – izpilddirektors un viņa tā brīža aizvietotājs, taču negribas ticēt, ka tas viss noticis bez V.Pūķes ziņas. Domāju, gluži pretēji, abiem iepriekšminētajiem kungiem, nemaz tā īsti nebija citas iespējas, kā vien parakstīt dokumentus par mācību maksas segšanu priekšēdētāja vietnieces dēla draudzenei, kura domē strauji kāpa pa karjeras kāpnēm. V.Pūķe gan tagad norobežojas no vedeklas, sakot, ka tolaik viņai pat sapņos nerādījies, kādas ciešas saites viņu vienos ar šo domes darbinieci, kura stradāja vienā jomā, bet studiju maksu pamanījās saņemt par gluži citu, ar darba pienākumiem nesaistītu izglītību.


Atceros – lasījusi, ka aptuveni tajā pašā laikā domē tika lemts vēl par kādu studiju kredītu. 2013.gada 17.janvāra komiteju sēdē bija sagatavots pašvaldības atteikums galvot studiju kredītu kādai jaunietei, kura nāk no maznodrošinātas ģimenes, jo meitene vēlējās studēt Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas nodaļā, kas, lūk, nav pašvaldības noteiktais prioritārais studiju virziens. Domāju, šo atteikumu domes speciālisti bija sagatavojuši ne jau bez V.Pūķes ziņas. Par laimi, priekšsēdētāja vietniekam Egilam Helmanim un deputātei Ilgai Vecziediņai izdevās pārliecināt kolēģus, ka meitenes vēlmi mācīties ir jāatbalsta, jo labāk tomēr galvot studiju kredītu, nevis pēc tam maksāt sociālos pabalstus. 


Vairākums deputātu domes sēdē nobalsoja par studiju galvojuma sniegšanu maznodrošinātajai jaunietei, kurai šī bija vienīgā iespēja iegūt labu izglītību. Ja atmiņa neviļ, Pūķes kundzes viņu vidū gan nebija. Manuprāt, šis piemērs uzskatāmi parāda V.Pūķes divkosību, kas neatbilst principam – viens likums, viena taisnība visiem."


Saistītie materiāli:
Nauda, vara un sirdsapziņa (pielikums)
VIAA pārbaude atklāj Pūķes un Bartkeviča melus (pielikums)
Bartkevičs un Pūķe pretlikumīgi ignorē Iesniegumu likuma normas

Dokumenti par Pūķes "uzvaru" pašvaldības konkursā iznīcināti
Uz Vidusjūras pērli – par pašvaldības naudu
Pūķu ģimenes uzvaras gājiens pašvaldības iepirkumos
Pūķes vīrs tiek pie pašvaldības pasūtījumiem jeb "zaļā" dzīve Ogrē
Pūķe pati lēmusi par savu līdz pat 26 latu stundā lielo algu "Dziednīcā"
Kādā virzienā soļo Pūķes piesauktā karavāna?
Iesniedz savāktos parakstus par "Fazer Amica" un Pūķes darbības apturēšanu

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/29713

2014. gada 22. septembrī, 21:46, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

neParasti • 2014. gada 29. septembrī, 15:33
Kāpēc domā, ka foto neizdevies? Vienkārši smaidošu gan jau daudz grūtāk notrāpīt.
$$$$$ • 2014. gada 29. septembrī, 14:55
>Ingai,nē, mēs nebeigsim rakstīt noziegumus, ko pastrādājusi iepriekšējā dome, nepatīk nelasi!!! Lielākais vairums lasa un nesaprot, kā tā varēja Pūķe un Bartkevčš rīkoties.
Karamba • 2014. gada 28. septembrī, 22:12
He! Tas, ka Ogres Šreks no katra projekta un objekta ņem pa 10%- tā tak nav zagšana! Tas līdzpilsoņus nezkāpēc pagaidām vēl neuztrauc. Tik pārņemti ar riešanu, ka nemanīs kā paši sev kājā iekodīs. Tak biški vajag paausīties un paklausīties ko uzņēmēji stāsta.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet