Aicina pieteikt balvai "Gada skolotājs 2017" (0)

Vakar, 11:35

Lai izteiktu atzinību un apbalvotu Ogres novada pašvaldības izglītības iestāžu pedagogus par inovatīvu mācību metožu ieviešanu un praktizēšanu, arī šogad pašvaldība pasniegs balvu “Gada Skolotājs”, piešķirot to vairākās nominācijās.

"Fazer" jau 15. gadu skolēniem dāvā spēka ceļamazi (0)

19. septembrī, 10:16

Turpinot ilggadējo tradīciju, arī šogad septembra sākumā "Fazer Latvija" sveica 646 pirmās klases skolēnus 18 Ogres, Ikšķiles, Lielvārdes un Ķeguma novadu skolās. Šogad šī tradīcija notika jau 15. reizi, un kopumā "Fazer" sveicienus, skolas gaitas uzsākot, saņēmuši aptuveni 12 000 pirmās klases skolēni.

Ogres un Ikšķiles novadu skolēni mācās izprast mežu Foto (0)

16. septembrī, 09:55

15.septembrī Ogres Zilajos kalnos norisinājās vides izglītības pasākums "Meža zinības Zilajos kalnos", kurā piedalījās 1.-4.klašu skolēni no Ogres un Ikšķiles novada izglītības iestādēm.

Šajā mācību gadā sportiskākā – Madlienas vidusskolas 7.klase Foto (0)

15. septembrī, 14:18

Šodien Ogres novada Sporta centra hallē norisinājās sacensības "Sportiskie 7-tie", kurās par sportiskākās klases titulu cīnījās Ogres novada septīto klašu skolēni.

Aicina pievienoties Ogres Jauniešu domei (14)

15. septembrī, 14:15

Apnicis teikt, ka Ogrē nekas nenotiek? Notiek un tam ir vajadzīga Tava palīdzība. Jauniešu dome gaida jaunus biedrus – gudrus, asprātīgus, ar svaigām idejām pasākumiem un nerimstošu vēlmi darboties, informē Ogres Jauniešu iniciatīvas centra jaunatnes darbiniece Zanda Tereško. 

Ogrenet