Godina Ogres novada aktīvākos jauniešus Foto (0)

11. decembrī, 00:00

7. decembrī Ogres novada Kultūras centrā pirmo reizi notika novada jauniešu - brīvprātīgo un pašpārvalžu aktīvistu apbalvošanas ceremonija.

Matīss Čudars ar sarunām un mūziku iedvesmo Ogres jauniešus Foto (0)

22. novembrī, 15:17

20.novembra vakarā pie Ogres jauniešiem uz sarunu cikla "Cita patiesība" pasākumu bija ieradies ogrēnietis, mūziķis Matīss Čudars, informē Ogres novada Jauniešu domes pārstāve Sabīne Šurna.

Aicina pieteikt apbalvošanai aktīvākos novada jauniešus Pielikums (2)

22. novembrī, 10:08

Ogres novada Jauniešu-brīvprātīgo un pašpārvalžu aktīvistu apbalvošanas ceremonija ir Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra sadarbībā ar Jauniešu domi organizēts pasākums, kas norisināsies 7. decembrī plkst. 18 uz Ogres novada Kultūras centra Lielās zāles skatuves.

Aicina uz tikšanos un ģitāras meistarklasi ar mūziķi Matīsu Čudaru (0)

16. novembrī, 13:17

Matīss Čudars droši dēvējams par vienu no talantīgākajiem un daudzpusīgākajiem latviešu ģitāristiem, un viņš 20.novembrī plkst.17 viesosies Ogres novada Jauniešu domes un Jauniešu iniciatīvas centra organizētajā sarunu cikla "Cita patiesība" pasākumā.

Divi Ogres 1. vidusskolas skolēni piedalās spriedzes filmas cienīga video tapšanā Foto (0)

2. novembrī, 12:30

Rīgas Motormuzeja unikālās interaktīvās izstādes "Leģenda par dzelzs bruņinieku" video veidošanā piedalījušies arī divi Ogres 1. vidusskolas skolēni – Ints Lauva un Ernests Heidingers, informē muzeja pārstāvji. 

Ogrenet