Ogres jauniešus aicina izteikt viedokli par valsts svētku nozīmi (0)

30. oktobrī, 08:44

Tuvojoties 11. novembrim un Latvijas valsts svētkiem, ik gadu godinām un atceramies tos, kuri cīnījušies par mūsu zemes brīvību, pie apģērba piespraužot sarkanbaltsarkanu lentīti. Lai noskaidrotu, kādas ir jauniešu svētku svinēšanas tradīcijas un izpratne par patriotismu, Biznesa augstskola "Turība" izveidojusi apauju, kurā aicina piedalīties Ogres jauniešus līdz 25 gadiem.

Jaunogres vidusskolas skolēni piedalās projektā "Uzzināt un dalīties jauniešu sadarbībā" (0)

15. oktobrī, 09:23

Jaunogres vidusskola ir iesaistījusies projektā “Uzzināt un dalīties jauniešu sadarbībā”, kura galvenais mērķis - veicināt Latvijas jaunatnes integrāciju un zināšanas par dažādu tautu ieguldījumu Latvijas kultūrā un vēsturē.  

Sacīkšu dronu sestdiena Ogrē (0)

7. oktobrī, 10:10

RTU Bērnu un jauniešu universitāte 19. oktobrī Ogres 1. vidusskolā aicina 2. līdz 9. klašu skolēnus uz sacīkšu dronu sestdienu - būs iespēja apgūt sacīkšu dronu pamatus un vadīt dronu.  

Ogres novada skolēnu pašpārvalžu sanāksme (1)

25. septembrī, 19:32

Ogres novada skolēnu pašpārvalžu 30 pārstāvji no 7 Ogres novada skolām tikās Ogres tehnikuma telpās 24. septembrī skolu pašpārvalžu seminārā.

Ogresgala Tautas namā notiks skautu un gaidu nodarbības (7)

20. septembrī, 08:55

19. septembrī Ogres novada pašvaldības dome pieņēma lēmumu par Ogresgala Tautas nama Lielās zāles nodošanu bezatlīdzības lietošanā biedrībai "Latvijas skautu un gaidu centrālā organizācija" Ogresgala 5.skautu un gaidu vienības nodarbībām.   

Ogrenet