Aicina uz tikšanos par jaunatnes iniciatīvu projektu konkursu PuMPuRS (0)

10. martā, 16:19

Ogres novada pašvaldība aicina uz informatīvu tikšanos biedrības un organizācijas, kurām radusies interese un radošas idejas jaunatnes iniciatīvu projektu konkursam, kas tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda projekta PuMPuRS ietvaros.  

Uzzini par brīvprātīgo darbu sociālajos uzņēmumos! (0)

2. martā, 19:26

9. marta vakarā plkst.17:00 aicinām jauniešus vecumā no 16 gadiem uz SPEED DATING /ātro randiņu/ pasākumuar sociālajiem uzņēmējiem, lai uzzinātu par brīvprātīgā darba iespējām šajos uzņēmumos! Sociālā uzņēmējdarbība Latvijā ir salīdzinoši jauna nozare, un tās primārais mērķis ir nevis gūt peļņu uzņēmuma īpašniekiem, bet gan risināt kādu sabiedrībai svarīgu problēmu un radīt pozitīvas pārmaiņas kopējā dzīves telpā. Sociālie uzņēmumi drīkst savā darbā iesaistīt brīvprātīgos. Brīvprātīgais darbs šādos uzņēmumos var izvērsties nevien par interesantu piedzīvojumu, bet arī sagādāt patiesu jēgas un gandarījuma sajūtu. Tev ir iespēja padarīt pasauli labāku!

Bezmaksas izaugsmes programma jauniešiem (0)

20. februārī, 17:40

  Šajā pavasarī biedrība “Piedzīvojuma Gars” sadarbībā ar Ogres novada pašvaldību īsteno projektu “Nākotnes cilts”, kura ietvaros rīko apmaksātu izaugsmes programmu “L.E.C.- treniņš nākotnei bez robežām” jauniešiem vecumā no 14 līdz 19 gadiem, kuri dzīvo un/vai mācās Ogres novadā.

Jaunieti, palaid savu biznesa ideju dzīvē! (0)

14. februārī, 21:07

2019. gada pavasarī jau piekto gadu tika izsludināts Lielvārdes novada Jauniešu biznesa ideju konkurss, kuru organizē Lielvārdes novada pašvaldība ar mērķi veicināt uzņēmējdarbības attīstību novadā. Maksimālā atbalsta summa, ko var saņemt konkursa uzvarētājs, ir 3000 EUR. Pirms pieteikumu iesniegšanas, jauniešiem bija iespēja apmeklēt 4 nodarbību ciklu, kuru laikā varēja iegūt iedvesmu un zināšanas savas idejas izstrādei, kā arī saņemt mentoru praktisku atbalstu pieteikuma izstrādē.

Solisti un popgrupas aicinātas piedalīties konkursā "Nāc sadziedāt" (2)

11. februārī, 13:21

Šogad populārais jauno izpildītāju konkurss "Nāc sadziedāt" 7.martā norisināsies Rīgas Stradiņa universitātes aulā (Pārdaugavā, Dzirciema ielā 16). Pieteikties dalībai konkursā var līdz 20.februārim. 

Ogrenet