Atgriezties pie raksta

20 labāko skaitā arī Ogres 1.vidusskola un Suntažu vidusskola

Ata Kronvalda fonds publiskojis skolu reitingu, kurā no Ogres novada skolām vislabāk veicies Ogres 1.vidusskolai un Suntažu vidusskolai, kas vērtētas atsevišķās grupās.

Fonds labākos skolu kolektīvus apbalvo pēc sasniegumiem skolēnu zinātnisko darbu konferencēs, mācību priekšmetu valsts un atklātajās olimpiādēs un radošajās skatēs. Skolas vērtē lielo - vidusskolēnu skaits ir lielāks par 100 - un mazo skolu grupās.


Lielo skolu grupā: 19.vietā - Ogres 1.vidusskola, bet 79.vietā - Ogres Valsts ģimnāzija.


Savukārt mazo skolu grupā: 14.vietā - Suntažu vidusskola, 27.vietā – Ogresgala pamatskola, 35.vietā - Jaunogres vidusskola. No kaimiņu novadu skolām šajā grupā – 35.vietā Ikšķiles novada Tīnūžu pamatskola, bet 38.vietā – Ķeguma komercnovirziena vidusskola.


Skolām, kas ieguvušas visaugstāko vērtējumu, tiek pasniegtas balvas – "Lielā Pūce" un "Mazā Pūce".


Šogad "Lielo Pūci" saņems Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Daugavpils Krievu vidusskola, Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Āgenskalna Valsts ģimnāzija un Valmieras Valsts ģimnāzija.


Tikmēr "Mazo Pūci" saņems Daugavpils Saskaņas pamatskola, Rīgas 89.vidusskola, Rīgas Herdera vidusskola, Rudzātu vidusskola un Balvu pamatskola.


Balvas pasniegs 9.jūlijā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/24932

2013. gada 6. jūlijā, 08:32, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

mjau • 2015. gada 17. martā, 23:05
mazais, nu nezinu gan. Skolotājas, manuprāt, ļoti strikti liek atzīmes. un vispār - kādu atzīmi nopelni, tāda arī ir. Vajag mācīties labi. Tagad jau atzīmes tā ē-klase izrēķina. Kā kas, tā tik skolotāji jāvaino. Suntaži ir laba skola, mācīšanās pamatskolā, manuprāt, pat ir labāka nekā mācīšanās pamatskolā O1Ģ..
mazais • 2014. gada 27. martā, 15:22
Nu neteiksim gan tā ka Suntažu vidusskola ir laba limenī, varbūt no inventāra puses protams bet konukācija ar skolotājiem un atzīmju likšana kas notiek pēc patikšānas patīk vai nē man tas skolēns, tas ir galīgi garām neiesaku Pats pašlaik mācos suntažu vidusskolā ļoti slikta attieksme.Neiesaku nevienam tiesam iet macities pec pamatizglitibas.Negativi negativi un velreiz negativi
Pūce • 2013. gada 6. jūlijā, 20:03
Te var apskatīt reitingus: http://www.skolureitings.lv/?page_id=276

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet