Atgriezties pie raksta

Valsts prezidents Ogres skolēniem dāvinās grāmatas

Akcijas "Draudzīgais aicinājums" ietvaros Ogres Valsts ģimnāzijā 24.janvārī pulksten 11 viesosies Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis un kopā ar apgāda "Jumava" vadību, Ogres un Lielvārdes uzņēmējiem skolai dāvinās grāmatas.

 
Pasākumā piedalīsies ģimnāzijas audzēkņi, absolventi, vecāku pārstāvji, Ogres novada domes vadība.
 
Ogres Valsts ģimnāzijas direktore Aina Bērce saka paldies ikvienam, kurš palīdz un atbalsta skolu šī pasākuma organizēšanā un sagatavošanā: "Lai cik modernās komunikāciju tehnoloģijas būtu universālas, grāmata bija, ir un būs neaizvietojams dzīves morāles un ētikas pamats. Tā būs atrodama maģistru, doktoru zinātnisko darbu literatūras sarakstos."
 
Savukārt Ogres novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus savu iespēju robežās atbalstīt skolas, lai atjaunotā "Draudzīgā aicinājuma" ideja atkal ieņemtu nozīmīgu vietu mūsu valstī.


Akcija "Draudzīgais aicinājums" ir aizsākusies 1935.gadā ar neatkarīgās Latvijas pirmā prezidenta Kārļa Ulmaņa aicinājumu ik gadu janvārī atbalstīt Latvijas skolas, dāvinot grāmatas un mākslas darbus, kas celtu kultūras līmeni skolās un sabiedrībā. Šo akciju Kārlis Ulmanis uzsācis 28.janvārī, savā vārda dienā. Kopš 1994. gadā šī tradīcija Latvijā ir atjaunota.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/37647

2017. gada 10. janvārī, 13:51, Jauniešiem
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Kā tad tā? • 2017. gada 12. janvārī, 22:59
Visi Ogres skolēni jau nemācās tikai ģimnāzijā? Kā tad tā?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet