Atgriezties pie raksta

Ogres novada skolēnu pašpārvalde viesojas Vecumniekos Foto

15.maijā Ogres novada skolēnu pašpārvalžu pārstāvji devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Vecumnieku novadu, informē Ogres novada jauniešu iniciatīvas centra vadītājas p.i. Diāna Bartušauska.

Ierodoties Valles vidusskolā, kas ir mazākā skola novadā, jauniešus sagaidīja Valles vidusskolas direktore Gita Eriņa un direktores vietniece izglītības jautājumos Gunta Kupčiuna, kuras pavadīja jauniešus līdz telpai, kur pie siltas tējas ar cepumiem un konfektēm ogrēniešus ar prezentāciju sagaidīja Valles skolēnu pašpārvaldes pārstāvji. 


Diskusijās tika pārrunātas tēmas par skolēnu pašpārvalžu prezidenta vēlēšanām, komandas veidošanu un pienākumu sadalījumu. 


Pēc pusdienām jaunieši devās uz Vecumnieku vidusskolu, kas ir lielākā vidusskola novadā. Pēc prezentācijas par skolu, jaunieši tika sadalīti grupās, kurās strādāja, analizējot šī mācību gada sasniegumus skolēnu pašpārvaldes darbā un kļūdas, kā arī pārrunāja nākamā gada pasākumus. Jaunieši iemācījās arī jaunu deju un tika pārbaudīti viktorīnā par Ogres novadu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/38731

2017. gada 19. maijā, 08:13, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet