Atgriezties pie raksta

Ogres novada skolas piedalās projekta "Sporto visa klase" finālā

Šajā mācību gadā projektā "Sporto visa klase" piedalījās 49 novadu 82 klases, starp kurām bija arī Ogres sākumskolas 3.a klase.

Šajā mācību gadā skolēniem notika 5 sporta stundas nedēļā (1 sporta stunda katrā mācību dienā), tajā skaitā 2 programmā esošās sporta stundas un 3 fakultatīvās sporta nodarbības (peldēšana, vingrošana, futbols).


Projekta ietvaros notika arī vērtēšana vispārējās fiziskās sagatavotības vingrinājumos, nosakot noteikts klases vidējo vērtējumu katrā vingrinājumā. Tika apkopoti vidējie rezultāti Valsts diagnosticējošos darbos latviešu valodā un matemātikā. Pusfināla uzdevumi bija gana sarežģīti, jo finālā no katras apakšgrupas varēja iekļūt viena labākā klase, turklāt stafetes bija viens no uzdevumiem, kur klasei vajadzēja pierādīt sevi no vislabākās puses. Pusfināla sacensībās pierādījās arī tas, ka ļoti nozīmīgi ir mācību rezultāti un veiksme vingrinājumos.


Kopā ar iegūto ceļojošo kausu pusfinālā balvā nākošajam mācību gadam katrs  saņēmām arī sporta pilno ekipējumu, stāsta komandas kapteine Megija Šmate un klases audzinātāja Ieviņa Piļka.


Šobrīd 3.a klase cītīgi gatavojas finālam, kas notiks 19. maijā Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā. Aicinām atbalstītājus un sporta draugus klātienē vērot sacensības!


Projektā "Sporto visa klase" piedalās arī citas Ogres novada skolas. Trešdien, 17.maijā Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) telpās norisinājās oficiālā projekta “Sporto visa klase” ekipējuma un inventāra izloze. Tajā tika noskaidrotas tās 3.klases, kuras saņems ekipējuma un inventāra komplektus, informē Latvijas Olimpiskā Komiteja. 112 klases tika sadalītas 6 grozos pēc reģionālā principa un no katra groza tika izlozēts 1 pilnais un 3 minimālie ekipējuma komplekti, kā arī 5 futbola bumbu komplekti.


Pilnu ekipējuma komplektu saņēma Suntažu vidusskolas 3.klase. Pilnajā ekipējuma komplektā skolēniem ietilpst 2 T-krekli, šorti, jaka ar kapuci, mugursoma, cepure; pedagogiem: sporta tērps, apavi, mugursoma, cepure, šorti, 2 T-krekli.


Savukārt Ogres 1.vidusskola 3.e klase ieguva minimālu ekipējuma komplektu- skolēniem T-krekls un šorti, bet pedagogiem T-krekls, bikses un apavi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/38733

2017. gada 19. maijā, 19:53, Jauniešiem
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet