Atgriezties pie raksta

Informēs par Ogres 1.vidusskolas darbu jaunajā mācību gadā

28. augustā plkst. 18.00 Ogres 1. vidusskolā notiks vecāku konference, kurā skola iepazīstinās ar tās darba iecerēm jaunajam mācību gadam, informē Ogres 1.vidusskolas administrācija.

Arī šogad vecāku konferencei tiks nodrošināta tiešraides video translācija skolas mājaslapā www.ogres1v.


Jau šobrīd informējam, ka mācību stundas jaunajā mācību gadā sāksies plkst. 8.40 (iepriekš mācību stunda sākās plkst. 8.30). Izmaiņas veiktas, lai pusdienu starpbrīdis sāktos plkst. 11.00. Tādējādi tiek ievēroti Ministru kabineta noteikumi.
 
Tāpat informējam, ka trešdienās skolēniem nenotiks pirmā stunda. Trešdienu pirmās stundas laikā skolas pedagogi nelielās mācību grupās veiks metodisko darbu – kopīgi plānos un izvērtēs pedagoģisko darbu, mācīsies viens no otra pieredzes.


Mācību grupas nepieciešamas, lai skola veiksmīgi ieviestu kompetencēs balstītu izglītības saturu (informācija par kompetencēs balstītu izglītības saturu iegūstama te: www.skola2030.lv). Mazāko klašu skolēni, kuri trešdienu pirmās stundas laikā būs skolā, varēs izmantot pieskatīšanas grupas pakalpojumus. Mums ir svarīgi, lai mazo klašu skolēni un to vecāki skolā justos droši.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39379

2017. gada 8. augustā, 11:33, Jauniešiem
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

x • 2017. gada 10. augustā, 09:58
Lieliski jaunumi! Prieks, ka mūsu skola iet attīstības virzienā. Lai jaunā skolas vadība nepagurst un turpina tādā pašā garā! Mūsu vecā labā skola to ir pelnījusi.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet