Atgriezties pie raksta

Turpinās uzņemšana vakara un neklātienes izglītības programmās

Vidējās izglītības ieguve ne visos gadījumos realizējas ierastajā variantā, mācoties skolās un tehnikumos, kur mācības notiek no rīta līdz pēcpusdienai.

Situācijas ir dažādas - apstākļu sakritība, pārsteidzīgi izvēlētās prioritātes, vilšanās izvēlētajā izglītības programmā, nepieciešamība apvienot mācības ar darbu, ģimeni, bērnu audzināšanu.


Pabeigt pamatskolu un iegūt vidējo izglītību, mācoties vakaros, ir iespējams, pateicoties tieši Vakara un neklātienes nodaļai, jo mācības notiek četras dienas nedēļā no plkst.16.00 līdz 21.00.
 
Mācību stundas izkārtotas no pirmdienas līdz ceturtdienai, piektdienu vakaros mācības nenotiek. Tas gan nozīmē to, ka daudz jāmācās patstāvīgi, jāizmanto mācību materiāli tīmeklī, grāmatās. Skolotāji strādā ar skolēniem arī konsultācijās, uzdevumus un mācību materiālus var saņemt un izpildītus iesūtīt arī elektroniski (e-klasē).
 
Skolotāju kolektīvs saprot un atbalsta ikvienu, kurš izvēlas iegūt izglītību Vakara nodaļā, tiek meklēti un atrasti risinājumi arī visai sarežģītās darba un dzīves situācijās. Galvenais – jābūt vēlmei mācīties un mērķtiecīgi organizēt savu laiku.
 
Vakara un neklātienes nodaļas absolventi veiksmīgi studē Rīgas Stradiņa universitātē un citās Latvijas augstskolās vai iekļāvušies darba dzīvē un veiksmīgi veido savu karjeru, strādājot valsts un pašvaldības institūcijās un privātajos uzņēmumos.
 
Šogad, 2017./2018.māc.g., turpina izglītojamo uzņemšanu šādās izglītības programmās:


pamatizglītības 2. posma (9.klase) programmā;
vidusskolas (10.klase) vispārizglītojošā virziena programmā (vakara maiņa);
vispārizglītojošā virziena izlīdzinošajā programmā 12.klasei;
vidusskolas (11.-12.klase) vispārizglītojošā virziena neklātienes programmā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39493

2017. gada 23. augustā, 14:30, Jauniešiem
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet