Atgriezties pie raksta

Ogres 1. vidusskolā mācības uzsāks, bet remonts – turpināsies Foto

Pirmdien – dažas dienas pirms jaunā mācību gada sākuma – Ogres 1. vidusskolā norisinājās skolas vadības, administrācijas un skolēnu vecāku konference.

Joprojām Ogres 1. vidusskolā rit skolas rekonstrukcijas darbi. Dažādas ar skolas remontu saistītas aktivitātes – gan netraucējot mācību procesu – notiks arī pēc Zinību dienas.


"1.septembrī teju pilnībā būs pabeigts, arī kosmētiski, pirmais un otrais korpuss, izņemot otrā korpusa trešo stāvu," vecākus informēja Ogres 1. vidusskolas direktors Igors Grigorjevs. "Trešais korpuss būs pabeigts tik tālu, lai tas būtu drošs un silts mācībām, bet trešais korpuss nebūs pabeigts tik lielā mērā, lai tas būtu estētiski pievilcīgs. Pirmajā semestrī – septembrī, oktobrī – notiks otrā korpusa trešā stāva kosmētiskais remonts, oktobrī – trešā korpusa pirmā stāva, pēc tam – trešā korpusa otrā stāva, trešā korpusa trešā stāva un, visbeidzot, – trešā korpusa ceturtā stāva remonts."


Darbi varētu notikt – visilgākais – četrus mēnešus. Paralēli šiem darbiem darbdienās no pulksten 15.30 turpināsies ēkas fasādes siltināšanas darbi trešajā korpusā un skolas iekšpagalmā. 


Būvdarbu zonas ir norobežotas. Pedagogi atkārtoti pārrunās drošības jautājumus, tomēr arī vecāki lūgti atgādināt saviem bērniem ievērot skolas izvirzītās prasības remontdarbu laikā. 


I.Grigorjevs vecākus iepazīstināja arī ar citiem jaunumiem skolas darba organizācijā, pastāstīja par Zinību dienas pasākumiem un par to, kam un kādos laikos atvēlēts skolas jaunais stadions. Tika runāts arī par skolas darba prioritātēm jaunajā mācību gadā un citiem jautājumiem. 


Irēna Pupčenoka, Ogres 1.vidusskolas direktora vietniece mācību darbā, skaidroja, kādas jaunas vēsmas gaidāmas, jo skola ir viena no 100 mācību iestādēm, kurā šogad sāksies jauna mācību satura un jaunas mācīšanās pieejas apguve projektā "Skola2030".


"Vairākas skolotāju komandas jau ir piedalījušās mācībās un turpinās piedalīties, lai saprastu, kā panākt pretī skolēnam, kā labāk un veiksmīgāk nodrošināt to, lai viņš mācīšanos uztver par sev nozīmīgu lietu," sacīja I.Pupčenoka. 


Līdz 1.septembrim vecāki Ogres 1. vidusskolas mājaslapā aicināti aizpildīt aptauju par rakstura iezīmēm, kuras vēlas redzēt savos bērnos, lai noskaidrotu, kādas rakstura iezīmes bērnos ieaudzināt vēlas vecāki un kādas rakstura iezīmes bērnā būtu jānostiprina skolai.


Saistītie raksti
Ogres 1. vidusskolas direktors: Zinību dienu nepārcelsim (foto)
Ogres 1. vidusskolas stadions ir pieejams jebkuram
Pilsētas svētkos atklāj Ogres 1. vidusskolas stadionu (foto)

Rekonstruētajā stadionā jau uzdarbojušies vandaļi
Ogres 1. vidusskolas stadions pieņemts ekspluatācijā (foto) (video)
Ogres 1. vidusskolas stadions piedzīvo vērienīgas pārmaiņas (foto)
Plāno jaunu piekļuvi Ogres 1. vidusskolas stadionam
Ogres 1. vidusskolā turpinās aktīva rosība (video)
Mācību brīvlaikā skolās rit remontdarbi
Ogres 1.vidusskolas stadions jau teju pabeigts

Noasfaltēts ceļš līdz Ogres 1. vidusskolai (foto)
Ogres 1. vidusskolas stadionā iemūrē vēstījumu nākamajām paaudzēm (papildināts) (foto) (video)

Ogres 1. vidusskolā turpinās būvdarbi (foto)
Lielākajā Ogres novada skolā uzsākti vērienīgi darbi (foto) (video)
Šogad plāno uzsākt Ogres 1. vidusskolas stadiona rekonstrukciju

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39538

2017. gada 29. augustā, 07:40, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

aha • 2017. gada 31. augustā, 05:43
Bet prasīja jau arī nosaukt vārdā nevis uzvārdā.
to ? • 2017. gada 31. augustā, 01:07
Tu vinus personigi pazini, ka vārdos sauc? Uzvārdi?
:)) • 2017. gada 30. augustā, 18:08
Raksti tolete vai tualete, izskatās vienādi-sūdīgi, un kāda jēga intelektam, ja nav gaumes?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet