Atgriezties pie raksta

Konkurss skolēniem par ūdens nozīmi ikdienā

Lai veicinātu skolēnu izpratni par ūdens nozīmi veselīga dzīvesveida ievērošanā un pilnvērtīga uztura nodrošināšanā, kā arī mudinātu skolēnus izpausties radoši, dabīgā minerālūdens ražotājs SIA "Venden" rīko radošo darbu konkursu Latvijas skolēniem.

Šodien veikalu plaukti ir pilni ar krāsainām un saldām limonādēm ar lielu cukura daudzumu, kuras vilina ne vienu vien mazo, izslāpušo cilvēku. Arī lielos. Taču, ja pieaugušie aizvien vairāk ieklausās profesionāļu padomos un izvēles veselīgai draudzīgus dzērienus, tad, kā ir ar bērniem?


Radošo darbu konkursā var piedalīties ikviens Latvijas skolēns no 1. līdz 12. klasei, startējot kādā no trijām klašu grupām.


1. līdz 4. klases skolēni tiek aicināti izdomāt "Venden" talismana Vendija jauno draugu, attēlot viņu zīmējumā, papildus izdomājot arī viņa vārdu.


5. līdz 9. klases skolēni tiek aicināti uzzīmēt ūdens pudeles jauno dizainu, pēc saviem ieskatiem iesakot arī radīt ūdeni ar kādu jaunu un nebijušu garšu.


Savukārt vidusskolēni tiek aicināti iesūtīt pašu veidotas fotogrāfijas par tēmu "Bez ūdens nav iedomāja mana ikdiena".


Radošo darbu konkursa mērķis ir mudināt skolēnus interesēties par veselīgu dzīvesveidu un pilnvērtīgu uzturu, veicināt skolēnu izpratni par ūdens nozīmi veselībā, apzinoties, ka ūdens ir neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa, kā arī veicināt skolēnu radošo talantu izpausmes. Viens no konkursa mērķiem ir pamudināt bērnus atcerēties, ka slāpes tomēr vislabāk veldzēs ūdens, kas nāks par labu arī veselībai un augošajam organismam. 


"Mēs ikdienā patērējam lielu daudzumu ūdens – dienā izdzeram pat piecus līdz sešus litrus katrs. Katrā treniņā līdzi ir 1.5l pudele, kas tiek izdzerta. Ūdens ir vissvarīgākais, lai uzturētu sevi formā un dzīvotu veselīgi – tas ir vienlīdz svarīgi gan profesionāliem sportistiem, gan visiem pārējiem, kuri vēlas justies labi un būt veseli!" stāsta pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš.


Skolēni var iesūtīt zīmējumus un fotogrāfijas konkursam no 24.augusta līdz 17.septembrim, savukārt konkursa rezultāti tiks paziņoti 25.septembrī.


Darbi jāiesniedz elektroniskā veidā (zīmējumus ieskenējot), nosūtot uz e-pastu: konkurss@venden.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, skolu, klasi, kā arī kontaktus, lai konkursa organizatori varētu sazināties ar dalībniekiem.


Katrā klašu grupā tiks apbalvoti trīs labāko darbu autori, kuri saņems komplektu, kurā ietilpst gan atspirdzinošas balvas, gan ikdienā noderīgas lietas ar uzņēmuma simboliku (lietussargs, piezīmju bloks un pludmales dvielis).


Sīkāka informācija par konkursu "Venden" "Facebook" lapā facebook.com/VendenLatvija vai rakstot elektroniski: konkurss@venden.lv.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39543

2017. gada 29. augustā, 11:34, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet