Atgriezties pie raksta

Jaunogres vidusskolā jubilejas mācību gads (papildināta ziņa) Foto Video

Arī Jaunogres vidusskolā jau atskanējis pirmais zvans, kas ieskandināja 2017./2018. mācību gadu. Un tas būs ļoti īpašs laiks, jo skola drīz svinēs 45 gadu jubileju.

Jaunogres vidusskolas direktors Aleksandrs Horuženko savā uzrunā uzsvēra ne tikai izglītības iestādes augsto reitingu un panākumus dažādos konkursos, bet arī materiāltehniskās bāzes un infrastruktūras attīstību. Šovasar izbūvēta jauna novietne automašīnām un piebrauktuve pie skolas. Plānota arī Jaunogres vidusskolas sākumskolas ēkas otrās daļas siltināšana un stadiona rekonstrukcija. Šo ieceru īstenošana būšot atkarīga no pašvaldības budžeta rocības un piesaistītā finansējuma apjomam.


Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīvīņš solīja darīt maksimāli iespējamo, lai palīdzētu īstenot šos vērienīgos plānus. Savukārt skolēniem un skolotājiem G.Sīviņš vēlēja veiksmi mācībās. Prieku par kuplo izglītojamo pulku pauda Ogres novada pašvaldības Tautsaimniecības komitejas priekšsēdētājs Juris Laizāns. Klātesošos uzrunāja arī Jaunogres vidusskolas skolēnu parlamenta prezidents Aleksejs Karpovs un vairāki pirmo klašu skolēni.


Jaunogres vidusskolā šogad mācīsies 601 skolēns, no kuriem 246 skolēni sākumskolā, 283 –pamatskolā un 72 – vidusskolā.


Pedagogu kolektīvam pievienojusies matemātikas skolotāja Svetlana Lazareva, angļu valodas skolotāja Dagmāra Zilberte un vizuālās mākslas un tehniskās grafikas skolotāja Mārīte Krūmiņa.


Negaidītu sveicienu sarūpēja handbola klubs "Ogre" un treneris Andris Sosnars, pasniedzot kausus Jaunogres vidusskolai un vairākiem tās audzēkņiem, kuri ar labiem panākumiem trenējas handbolā.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39574

2017. gada 1. septembrī, 10:43, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2018. gada 12. maijā, 15:08
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
juris • 2017. gada 3. septembrī, 23:30
tagad jau prasa galvenais lai angliski runaatu,latviski un krieviski var arii nerunat
..ārprāts .... • 2017. gada 3. septembrī, 22:56
..latviski neprot ne runāt ne lasīt un krieviski tas pats .kas tad tas par dirktoru ....

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet