Atgriezties pie raksta

OVĢ sācies jaunais mācību gads (papildināta ziņa) Foto Video

Ar skolas karoga iznešanu un Latvijas Republikas himnas atskaņošanu jaunais mācību gads iesākās Ogres Valsts ģimnāzijā (OVĢ).

Ogres Valsts ģimnāzijas direktore Aina Bērce skolēniem vēlēja atbildību, centību, vēlmi un interesi mācīties un apgūt jaunas zināšanas. Direktore arī nolasīja izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska vēstījumu Zinību dienā. 


"Šī diena ir svētki, tāpēc novērtējiet to. Visiem vēlu veiksmi, izturību un tiecieties uz saviem mērķiem, skatieties tālāk nekā iepriekš domājāt. Tad viss iecerētais izdosies!" tā Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš.


Šajā mācību gadā OVĢ izglītosies 385 skolēni, no kuriem 154 – vidusskolas klasēs. Savukārt pedagogu saime šoreiz bez papildinājuma, portālan "OgreNet.lv" atklāj A.Bērce.


 


Direktore vēl norāda, ka skolā jau virmo jautājumi, interese un ziņkārība par OVĢ jaunās ēkas projekta īstenošanu. "Arī pašvaldības vadība saprot, ka ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk uzbūvēt jauno skolu. Mēģinām ar Ogres sākumskolu sadzīvot draudzīgi, kas arī izdodas, taču ar katru mācību gadu tas paliek arvien sarežģītāk. Kuplāks kļūst gan darbinieku, gan izglītojamo skaits, bet telpas ir ierobežotā daudzumā."


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39575

2017. gada 1. septembrī, 11:28, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2018. gada 12. maijā, 15:06
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
Anna • 2017. gada 2. septembrī, 20:04
Labas sekmes un radošu garu jaunajā mācību gadā, lai raiti sāk celties modernā, jaunā ģimnāzijas ēka!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet