Atgriezties pie raksta

Ogres 1. vidusskolā visaugstāk vērtē godīgumu Foto

"Jūs esat mazi, bet jūsu ir patiesi daudz – veseli 132! Mēs jūs ļoti, ļoti, ļoti gaidījām," tā, uzsākot jauno mācību gadu, Ogres 1. vidusskolas direktors Igors Grigorjevs uzrunāja pirmo klašu skolēnus.

"Jūsu skolotājas jūs ļoti, ļoti, ļoti gaidīja un gatavojās tam, lai ar prieku jūs mācītu. Vienīgais vēlējums, ko es vēlos jums teikt – katru dienu uz skolu nāciet ar prieku! Dāvājiet prieku saviem skolotājiem! Un jūsu skolotāji dāvās prieku un zināšanas jums."


Pirms jaunā mācību gada Ogres 1. vidusskolas skolēnu vecāki bija atsaucīgi un aizpildīja aptaujas anketu skolas mājaslapā par to, kādas rakstura iezīmes viņi vēlas redzēt savos bērnos. Trīs būtiskākās rakstura iezīmes izrādījās: godīgums, drosme un neatlaidība.


Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš, sveicot skolas kolektīvu 1.septembrī, solīja, ka pašvaldība no savas puses darīs visu, lai mācību process skolā būtu labs. Maziņie remontiņi, kas te vēl palikuši, skolas gaitas netraucēšot. 


Ogres novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Sandra Grunte vēlēja izturību, prieku un iecietību vienam pret otru.


"Katru gadu mans acu skatiens vispirms apstājas pie pirmklasniekiem, un šogad ir 132 acu pāri, kas uz mani raugās. Šinīs acīs es redzu zinātkāri, ziņkārību, prieku, biklumu un redzu arī vēlmi nākt uz skolu un mācīties," tā pirmo skolas dienu redz Iveta Šimanska, direktora vietniece mācību darbā 1.–4. klasēm.


Savukārt Irina Grigale, direktora vietniece mācību darbā 10.–12. klasēm, skolēniem, lai viņi sasniegtu savus izvirzītos mērķus, novēlēja: "Esiet centīgi un neatlaidīgi! Mācieties domāt, analizēt, iedziļināties, mācoties kaut ko jaunu un nesaprotamu. Lai katra nākamā mācību diena sākas ar prieku un pārliecību, ka kādu mazu mērķi sasniegšu. Lai visiem kopā mums izdodas!".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39576

2017. gada 1. septembrī, 15:48, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 12. maijā, 15:06
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
Lizete • 2017. gada 12. septembrī, 15:16
Vai tāpēc arī mums godīgums jāvērtē viszemāk?
:) • 2017. gada 4. septembrī, 19:38
Godīgumu??????HMMMMMM? smiekli nu gan!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet