Atgriezties pie raksta

OMS mācību gadu sāk ar jaunu direktoru un vietnieci Foto

Ar Zinību dienas pasākumiem jaunais mācību gads sācies arī Ogres Mūzikas skolā (OMS).

OMS audzēkņus un pedagogus bija ieradušies sveikt Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis un Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Artūrs Mangulis.


"Šis mācību gads Ogres Mūzikas skolai ir īpašs, jo skolai ir jauns direktors – Atvars Lakstīgala. Jaunais skolas direktors ir ieguvums gan audzēkņiem, gan pedagogiem, jo Atvaram Lakstīgalam ir plašāks skatījums uz mūzikas norisēm pasaules mērogā. Kas gan cits, ja ne labs pedagogs un vadītājs var pavērt tālākus apvāršņus," novēlot veiksmi jaunajam direktoram, sacīja E.Helmanis.


Savukārt OMS audzēkņiem un pedagogiem E.Helmanis vēlēja: "Nekad nedrīkst nolaist acis no augstākās zvaigznes. Ja skatiens nesasniegs augstāko zvaigzni, tad arī sasniegumi izpaliks."


Audzēkņus, pedagogus un vecākus uzrunāja skolas direktors A.Lakstīgala, kurš šajā amatā nomainīja līdzšinējo skolas direktoru Artūru Manguli.


Mūzikas skolas audzēkņiem A.Lakstīgala vēlēja piedzīvot brīnumu – sajūtu, kad pašu radītās mūzikas skaņas pieskaras pašiem, vecākiem, klausītājiem. Direktors arī atgādināja, ka, lai sasniegtu kaut ko mūzikā, visa pamatā ir darbs, un, jo vairāk kāds vēlas sasniegt, jo smagāk jāstrādā. A.Lakstīgala aicināja kopīgu virsotņu sasniegšanā iesaistīties ne tikai audzēkņus un pedagogus, bet arī vecākus, apbruņojoties ar pacietību un netaupot uzmundrinājuma vārdus saviem bērniem.


Šajā mācību gadā OMS ir arī jauna direktora vietniece izglītības jomā. Par piemērotāko kandidāti šai vakancei tika atzīta Mūzikas teorijas nodaļas pedagoģe Gunita Bičule.


Šajā mācību gadā OMS profesionālās ievirzes un interešu izglītībā mācīsies 460 audzēkņi. Šogad uzņemti 66 audzēkņi 1.klasē, 40 bērni - sagatavošanas klasē, kā arī nedaudz vairāk par 10 – interešu izglītībā.


Zinību dienas pasākumā 2.-.8.klasēm koncertu sniedza skolas absolventi, pedagogi un Ogres Mūzikas skolas koris "Cielaviņa" (diriģente Gunita Bičule), kurš šovasar notikušajā Eiropas koru olimpiādē  saņēma Zelta diplomu par dalību bērnu koru atklātajā konkursā, kā arī zelta medaļu čempionu kategorijā.  


A.Lakstīgala sveica kori un tā diriģenti ar gūtajiem panākumiem. Kā dāvanu no skolas vadības dziedātāji saņēma braucienu uz Akvaparku.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39581

2017. gada 1. septembrī, 21:42, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2018. gada 12. maijā, 15:05
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
Eduards Lunis • 2017. gada 4. septembrī, 11:49
eS nOLĀDU tEVI!
viedoklis • 2017. gada 4. septembrī, 11:46
Lunis tu esi stulbs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet