Atgriezties pie raksta

Ogres novada Bērnu un jauniešu centrs aicina uz nodarbībām

Ogres novada Bērnu un jauniešu centrs ir viena no interešu izglītības iestādēm Ogres novadā, kas dod iespēju bērniem un jauniešiem izkopt savus talantus un spējas, kā arī saturīgi pavadīt brīvo laiku.

Ogres novada Bērnu un jauniešu centra telpas atrodas pilsētas centrā – Ogres novada Kultūras centrā (no Upes prospekta puses), tādējādi ir pieejamas visiem dažāda vecuma bērniem un jauniešiem.


"Šajā mācību gadā aicinām bērnus un jauniešus radoši izpausties interešu izglītības pulciņos un aktivitātēs. Šobrīd 15 dažādos interešu izglītības programmu pulciņos darbojas vairāk kā 336 Ogres novada un tuvāko pašvaldību bērni un jaunieši. Mēs organizējam  konkursus, izstādes, skates mākslinieciskajā pašdarbībā, vizuālajā un lietišķajā mākslā. Vasarā organizējam bērnu radošās darbnīcas. Esam iesaistījušies dažādos projektos. Centrā aktīvi darbojas Jauniešu dome un Jauniešu iniciatīvas centrs, kurā strādā divas Eiropas brīvprātīgā darba jaunietes no Spānijas," informē Ogres novada Bērnu un jauniešu centra direktore  Irēna Ošiņa.


Pielikumā: nodarbību apraksts, laiks.


Informācija: Facebook.com/ONJIC; Facebook.com/Ogres novada jauniešu dome; Objc.lv

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39588

2017. gada 3. septembrī, 17:55, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet