Atgriezties pie raksta

Pirmie Sporta svētki jaunajā Ogres 1. vidusskolas stadionā Foto

Šodien pēc ilgāka pārtraukuma Ogres 1. vidusskolas 1.–4. klašu skolēnu tradicionālā mācību gada ieskaņas Sporta diena varēja notikt skolas stadionā.

"Pēdējos gados skolas sporta laukuma neatbilstības dēļ Sporta dienas rīkošanai izmantojām Ogres novada Sporta centra stadionu, bet nu esam atgriezušies mājās. Šodien mums ir svētki, jo ar prieku un lepnumu varam organizēt Sporta dienu rekonstruētajā skolas stadionā," atklāja Sporta dienas organizatore, Ogres 1. vidusskolas sporta skolotāja Svetlana Žuravļova. 


Ņemot vērā šī notikuma nozīmīgumu, Sporta dienu atklāja ar kopīgi nodziedātu Latvijas valsts himnu un Ogres 1. vidusskolas, Ogres novada, Latvijas, Eiropas Savienības un sporta stadiona būvnieku – pilnsabiedrības "Guliver Construction" – karogu pacelšanu. Oficiāli Ogres 1.vidusskolas stadionu atklāja Ogres pilsētas svētkos augusta sākumā, bet skolēni tajā sāka darboties tikai kopš 4.septembra, kad notika pirmās sporta stundas.


Svinīgajā Sporta dienas atklāšanas ceremonijā piedalījās Ogres 1. vidusskolas direktors Igors Grigorjevs, Ogres 1. vidusskolas bijusī direktore Ineta Tamane, Ogres 1. vidusskolas direktora vietniece mācību darbā 1.–4. klasēm Iveta Šimanska, skolotāji, 1.–4. klašu skolēni.


"Rudens ir ražas laiks, kad priecājamies par vasaras devumu. Viens no šīs vasaras devumiem ir arī Ogres 1. vidusskolas stadions. Es sveicu jūs visus ar jauno stadionu, kurā pirmo reizi notiks nozīmīgs skolas sporta pasākums," sacīja I.Grigorjevs. Viņš pateicās Ogres 1. vidusskolas bijušajai direktorei I.Tamanei par ieguldījumu jaunā stadiona tapšanā. 


"2007.gadā, kad sāku strādāt Ogres 1. viduskolā, stāvēju šajā pašā vietā un sapratu, ka Ogres skolēni ir pelnījuši labāku stadionu," atmiņās dalījās I.Tamane. "Viss sākās ar to, ka sporta skolotāji atnāca pie manis ar rūtiņu lapu, uz kuras bija uzzīmēts iedomātais stadions. Skolai tajā laikā bija daudzas citas saimnieciskās vajadzības, tāpēc līdz stadiona tapšanai pagāja desmit gadu. Ja ir mērķis, tad nav svarīgi, cik laika tā īstenošana prasa, galvenais ir rezultāts." 


"Es priecājos, ka sākumskolas skolēni ir tie, kuri pirmo reizi atklās šo stadionu," novēlot veiksmīgus Sporta svētkus, gandarījumu pauda I.Šimanska. Direktora vietniece sākumskolas skolēnus aicināja saudzīgi izturēties pret jauno stadionu, ko skola saņēmusi kā dāvanu no pašvaldības. 


Pirms sportisko aktivitāšu uzsākšanas skolotāja S.Žuravļova, asistējot Ogres novada sportistu talismanam Čiekuram, palīdzēja dalībniekiem iesildīties. Ļauties kustību priekam skolēnus rosināja arī  studijas "Triumfs" dejotājas. 


Sporta dienā galvenais akcents likts uz spēlēm, rotaļām un jautrību. Skolēniem bija jāveic basketbola, volejbola metieni, jāpārvar šķēršļu josla, jāiemet bumbiņa ligzdā, jātrāpa frisbija mērķī, jāsaliek puzle. Tiesnešu lomā tradicionāli iejutās 11. klases skolēni.


1.–4. klašu Sporta dienā piedalījās vairāk nekā 500 bērnu, no tiem 132 pirmo klašu skolēni.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39600

2017. gada 5. septembrī, 14:49, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2018. gada 12. maijā, 15:05
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
:) • 2017. gada 5. septembrī, 16:55
paldies par bildēm!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet