Atgriezties pie raksta

Skolēni no Ogres talantu konkursā laimē mugursomas

Noslēdzies pašmāju daudzfunkcionālā portāla "Inbox.lv" organizētais talantu konkurss, un tajā piedalījās drosminieki no visas Latvijas, tostarp Ogres. Ikviens skolēns dāvanā saņēma modernu mugursomu, kas lieti noderēs jaunajā mācību gadā.

Kopumā konkursam atsaucās ap 100 talantīgu jauniešu no visas Latvijas.


"Bijām liecinieki teju simts izteiksmīgiem Latvijas jauniešu talantiem. Katrs no šiem brīnišķīgajiem un uzņēmīgajiem skolēniem, kuri uzdrīkstējās video citiem demonstrēt savas unikālās spējas, ir liela vērtība valstij. Esmu drošs, ka mēs par šo skolēnu sasniegumiem vēl dzirdēsim," saka SIA "Inbokss" dibinātājs un valdes priekšsēdētājs Andris Griķis.


Konkursa dalībnieki īsos video prezentēja savu talantu gan dejošanā, gan dziedāšanā, gan gleznošanā, kā arī vingrošanā, tāllēkšanā un pat figūru veidošanā no plastilīna. Skolēni arī pārsteidza ar atraktivitāti talanta pasniegšanā un aktiermeistarības spējām. 


"Inbox.lv" aicināja skolēnus demonstrēt savu unikālo talantu īsā video, to iesūtot ar e-pasta starpniecību. Uzņēmuma pārstāvji izraudzījās četrus video, par kuriem  ikviens varēja atdot savu balsi (like) sociālajā tīklā "Facebook", pirmās vietas ieguvējs tika pie jauna planšetdatora.


Īsus ieskatus četru finālistu iesūtītajos video var redzēt "Inbox.lv" "Facebook" lapā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39604

2017. gada 6. septembrī, 08:22, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet