Atgriezties pie raksta

Ogres "Jauniešu diena 2017" ir klāt! Foto

Sestdien, 9.septembrī, ikviens prātā, sirdī un ķermenī jaunais tiek gaidīts, aicināts, mudināts un vilināts uz Jauniešu dienu Ogrē.

Sāksim plkst. 14.00 pļaviņā aiz Ogres novada Kultūras centra (ONKC), kur tiks dota zaļā gaisma Veloorientēšanās sacensībām Ogres pilsētā. Par pārbaudījumiem un uzdevumiem šogad parūpējušās visdažādākās jauniešu organizācijas.


Pasākumā var piedalīties gan individuāli, gan komandās. Labākajiem, ātrākajiem un interesantākajiem braucējiem būs pārsteiguma balvas. Ja Tev nav sava velo, mēs to iedosim, bet savlaicīgi pabrīdini par to (līdz piektdienai, 8.septembrim, plkst.12.00). Veloorientēšanās pasākumam piesakies te: http://ejuz.lv/100latvijai


No plkst. 18.00 līdz 20.00 skatīsimies un vērtēsim jauno audiovizuālās mākslas entuziastu filmas ONKC topošajā Teātra/Kino zālē. Nāc, būs gardas picas, jo tas ir pats-pats-pats pirmais īsfilmu festivāls "Zelta Pica" ar dokumentālo kino, animācijām un romantiskām spriedzes komēdijām. 


Plkst.20.30 tiekamies Ogres Prestiža zālē, lai klausītos labākos mūsu pašu topošos Dj, dejotu un dziedātu pie JEEB un Dj Nill Ketner.


Ha! Ejam!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39611

2017. gada 6. septembrī, 11:33, Jauniešiem
Zanda Tereško, Ogres Jauniešu iniciatīvas centra jaunatnes darbiniece

Jaunākie komentāri

Jaunietis • 2017. gada 7. septembrī, 14:25
Kur ir skeitparks prieks jauniesiem? Vai tikai dzersana un tusesana ir svariga?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet