Atgriezties pie raksta

"Ogres Jauniešu diena 2017" sākas ar veloorientēšanos Foto

Veloorientēšanās sacensību galvenais mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar to, cik daudzveidīgas un dažādas ir jauniešu organizācijas Ogrē.

"Šīs sacensības nav uz laiku, bet lai jaunieši labi pavadītu laiku, iemācītos kaut ko jaunu un apskatītu, cik daudz jauniešu organizāciju ir Ogres pilsētā," stāsta Zanda Tereško, Ogres Jauniešu iniciatīvas centra jaunatnes lietu speciāliste.  


Kontrollapā, ko saņem velobraucēju komanda vai katrs individuālais dalībnieks, ir 7 kontolpunkti, kuri jāatrod un jāapmeklē: Latvijas Gaidas un Skauti, OIstaba, Suntažu vidusskola/Pirmā palīdzība, Street Warriors ar Spēka dienu, Ogres Trīsvienības Baptistu draudzes jauniešu organizācija, Ogres jauniešu iniciatīvas centrs/Erasmus + jaunieši un kā 7.kontrolpunkts atzīmēts Piedzīvojumu gars. Orientēties palīdz karte.


"Ja kontrollapā nav tiesneša atzīmes, kontrolpunkts netiek ieskaitīts," pirms  braucēju došanās ceļā veloorientieristus ar šodienas uzdevumiem iepazīstina Daniels Martinkens, Ogres Jauniešu centra pārstāvis.


Haralds Knopkens, Ogres 1.vidusskolas 10.klases skolnieks, jau piedalījies vienā no Ogres Jauniešu iniciatīvas centra sagatavotā piedzīvojumu cikla "100 kilometri Latvijai" posmiem. Kā atklāj riteņbraucējs, lai jauniešus iesaistītu kaut kur piedalīties, vispirms jābūt domubiedriem, ar kuriem kopā ir interesanti un jautri.  


Riteņbraukšana Ogrē ir populārs veids, kā nokļūt galamērķī, neizmantojot automašīnu vai sabiedrisko transportu. Veloceliņi arī ir gana iecienīti. 


Viens no biežākajiem H.Knopkena riteņbraukšanas maršrutiem ir pa Ogres Zilajiem kalniem. Uz Ciemupi izveidotais veloceliņš vēl neesot iemēģināts – gaidīšot, kad tas aizvīsies līdz Ķegumam.  


Jauniešu dienas turpinājumā, kad riteņbraucēji, saņēma balvas, no pulksten 18.00 līdz 20.00 norisinājās jauno audiovizuālās mākslas entuziastu filmu skatīšanās un vērtēšana Ogres novada Kultūras centra topošajā Teātra/Kino zālē.  


Pulksten 20.30 Ogres Prestiža zālē varēs klausīties labākos mūsu pašu topošos Dj, dejot un dziedāt pie JEEB un Dj Nill Ketner.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39632

2017. gada 9. septembrī, 19:09, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2018. gada 12. maijā, 15:05
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
Anžela • 2017. gada 15. septembrī, 17:00
Pats vieglākais ir nonievāt un nosodīt...nākat pievienojaties jauniešu organizācijām un piedalieties ideju realizācijā. Biju brīvprātīgā pasākuma norises vietā un redzēju smaidīgas sejas un dzirdēju uzmundrinošus novēlējumus no tiem nedaudzajiem dalībniekiem..Pats nožēlojamākais fakts ir- anonīmi slēpjoties zem segvārdiem "liet dubļus"
Anžela • 2017. gada 15. septembrī, 16:46
Pats vieglākais ir nonievāt un nosodīt...nākat pievienojaties jauniešu organizācijām un piedalieties ideju realizācijā. Biju brīvprātīgā pasākuma norises vietā un redzēju smaidīgas sejas un dzirdēju uzmundrinošus novēlējumus no tiem nedaudzajiem dalībniekiem..Pats nožēlojamākais fakts ir- anonīmi slēpjoties zem segvārdiem "liet dubļus"

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet