Atgriezties pie raksta

Bibliotēka aicina iepazīt aizraujošo grāmatu pasauli "Pūces skoliņā"

Kad aizvadīta aizraujoša un spilgtiem notikumiem bagāta vasara, ir īstais laiks, lai iepazītu interesanto grāmatiņu pasauli Ogres Centrālajā bibliotēkā. Bērnu literatūras nodaļa jau astoto gadu pēc kārtas aicina mazos ogrēniešus uz nodarbību ciklu "Pūces skoliņa".

Bērniem tā būs iespēja iepazīt plašo grāmatu un bibliotēkas pasauli, apgūt pirmās prasmes darbā ar grāmatu un dažādas gudrības, bet vecākiem – radoši līdzdarboties, gūt jaunas idejas, dalīties pieredzē, pārrunāt ar bērniem saistītus jautājumus un dažādot savu ikdienu, kas mammām un tētiem nav mazsvarīgi.


Katra mēneša pēdējā piektdienā plkst.10 uz bērnu bibliotēku aicina pirmsskolas vecuma bērnus vecumā no 3 līdz 5 gadiem, kuri neapmeklē bērnudārzu, lai draudzīgā atmosfērā kopā ar grāmatiņām iepazītu Latvijas meža zvērus, norises dabā, pasaku valstību un svētku tradīcijas, kā arī uzzinātu par drošību mājās un uz ielas.


Kopā varēs lasīt, vingrināties, pirkstiņus veidojot, zīmējot un krāsojot, kā arī mīļi sveikt viens otru svētkos un spēlēt spēles.


Pašus izturīgākos un apzinīgākos skoliņas apmeklētājus maija izskaņā, absolvējot skoliņu, gaida jauks pārsteigums.


Pirmā nodarbība 29.septembrī plkst.10 Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā,


Pirmā tēma – "Aizraujošajā grāmatu pasaulē".


Lūgums iepriekš pieteikties, zvanot uz tel. nr.: 28618558.


Nodarbības ir bezmaksas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39647

2017. gada 26. septembrī, 13:58, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2018. gada 12. maijā, 15:04
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
Mama • 2017. gada 12. septembrī, 16:42
''Pūces skoliņa'' ļoti mīļa un jauka pasniedzējā!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet