Atgriezties pie raksta

Zinību diena arī K.Kažociņa Madlienas MMS Foto

Septembra sākumā arī Kārļa Kažociņa Madlienas mūzikas un mākslas skola (MMS) sākās jauns mācību gads, informē skolas kultūras metodiķe Santa Siliņa.

Skola arī šogad uzņem Krapes, Ķeipenes, Lauberes, Lēdmanes, Madlienas, Mazozolu, Meņģeles, Taurupes un Zaubes pagastu bērnus, kā arī pieaugušos. 


No jauna iestājušies 22 audzēkņi profesionālās ievirzes un 13 – interešu izglītības programmās. 


Skolas direktore Vita Ervalde visus silti sveica ar skolas pirmo dienu un sagādājs sanākušajiem pārsteigumu – seno deju grupas "Ballare"uzstāšanos. Mūzikas nodaļas audzēkņiem ir nācies spēlēt menuetus, pavanas un gavotes, taču retais zina, ka tās ir renesanses dejas un ir dejojamas. To parādīja "Ballare" grezni – atbilstoši vēsturiskajam laikam – ģērbtie dejotāji un pastāstīja tās vadītāja Guna Ezermale.  


Audzēkņus sveica arī Madlienas pagasta priekšsēdētājs Ojārs Atslēdziņš, savukārt Skolas padomes priekšsēdētājs Juris Ločmelis pateicās pagasta pašvaldībai par sadarbību un atbalstu. 


Skolas pirmā diena noslēdzās jau krietni brīvākā atmosfērā, veltot laiku deju soļu apgūšanai "Ballare" vadībā. Audzēkņi, sadevušies rokrokā ar vecākiem, pedagogiem un skolas biedriem,  sajuta skolas radošo garu, zālē skanēja smiekli un jaunais mācību gads sākās ar prieku!


Jāpiebilst, ka skola vasarā rokas klēpī salikusi nesēdēja – ēkā veikts remonts. "Audzēkņi tagad varēs sevi radoši izpaust  gaišās telpās ar jaunām koka durvīm un mēbelēm, iegādāti jauni mūzikas instrumenti mūzikas nodaļā," norāda S.Siliņa.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39649

2017. gada 12. septembrī, 12:55, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet