Atgriezties pie raksta

Ogrē sacenšas jaunie vieglatlēti Foto

Šodien Ogres novada Sporta centra stadionā notiek starpnovadu Skolēnu sporta spēles vieglatlētikā 6.-12.klašu skolēniem.

Sporta spēles atklāja Ogres novada Sporta centra direktore Dzirkstīte Žindiga, sveicot jaunos sportistus ar pirmajām sacensībām šajā mācību gadā. Dz.Žindiga novēlēja skolēniem veiksmīgu startu Ogres stadionā, kā arī cītīgi trenēties, lai varētu startēt valsts mēroga sacensībās, iekļūt Latvijas izlasē un nest sava novada, pilsētas un valsts vārdu pasaulē. 


Sacensību atklāšanā tika atskaņota Latvijas valsts himna, kas ir jauna tradīcija starpnovadu Skolēnu sporta spēlēs. 


Līdz šim Sporta spēles vieglatlētikā vienmēr notikušas Madlienā, taču šoreiz par sacensību norises vietu izvēlēts Ogres novada Sporta centra stadions. Šajā vasarā Ogrē norisinājās daudzas nozīmīgas vieglatlētikas sacensības, kurās piedalījušies slaveni sportisti, bet vieglatlētikas sezonas izskaņā par medaļām un rekordiem cīnījās skolēni. 


Uz vieglatlētikas sacensībām bija ieradušies jaunie sportisti no Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novadiem, kā arī tie Ikšķiles novada skolēni, kuri trenējas Ogres novada Sporta centrā.


Uz sacensībām atbraukuši 26 E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas vieglatlēti. "Tie ir mūsu labākie sportisti, bet vēl daudz labu vieglatlētu palikuši mājās, jo mūsu skolā mācās sportiski jaunieši. Šādas Sporta spēles, kur sacenšas labākie skolēni no dažādiem novadiem, vērtēju loti pozitīvi, jo sacensības ar saviem vienaudžiem sniedz jaunu pieredzi, ļauj novērtēt savas spējas un dod pamatu izaugsmei," atzīst E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas sporta skolotāja Iveta Puķīte. 


Sportošanas tradīcijas vispārizglītojošās skolās ir priekšnoteikums, ka skolu absolventi, turpinot mācības citās izglītības iestādēs, turpina trenēties un piedalīties sacensībās.


Ogres tehnikumu šogad pārstāvēja 40 vieglatlēti, kuru vidū arī jaunieši, kuri tikko uzsākuši mācības profesionālās izglītības iestādē. Toms  Ābele un Niks Urtāns tehnikumā apgūst mežsaimniecības tehniķa profesiju. Abu 1.kursa audzēkņu interesi par sportu pamanījis sporta skolotājs Zigurds Kincis un iekļāvis tehnikuma komandā.


Pirmo trīs vietu ieguvēji apbalvoti ar medaļām un diplomiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39664

2017. gada 13. septembrī, 14:36, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

absurds • 2017. gada 13. septembrī, 15:56
Jāpaliek mājās tikai tāpēc, ka skolā mācās daudz labu sportistu?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet