Atgriezties pie raksta

« Aicina pievienoties Ogres Jauniešu domei

2017. gada 15. septembrī, 14:15, Jauniešiem
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Justin Williams • 2018. gada 12. maijā, 15:05
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
... • 2017. gada 18. septembrī, 15:47
Nu ko! Sveicināti brāļi bļāvēji :)
kaiminienei • 2017. gada 18. septembrī, 13:20
Izskatās ka te ir cita opera. Malači tie jaunieši, kas iet un dara, nelielās, nekritizē un neapsaukā citus.
kaimiņiene • 2017. gada 18. septembrī, 12:50
Pa interneta vidi dzīvojas bļāvēji un "neko negribu" pārstāvji, bet darboties gribošie un varošie, idejām un priekšlikumiem bagātie jaunieši iet un dara.Paldies viņiem,lai veicas!
... • 2017. gada 17. septembrī, 18:43
Jauniešu domei ir vajadzīgs jauns pieredzējis , progresīvs vadītājs.Kamēr būs šie paši vad.nekas tur nemainīsies.Jauniešu dienas 2017 pasākums bija apliecinājums tam. Pasākums bija nožēlojams-ja to vispār var nosaukt par pasākumu-labi , ka bija tās nedaudzās, aktīvās jauniešu grupas kuras centās cik spēja. Veidojās iespaids, ka pilsētai jaunieši nav vajadzīgi. Labi ka Rīga ir blakus, jo es savus jauniešus skoloju tur.
> Smiekligi ha • 2017. gada 17. septembrī, 15:49
Izklausies pēc aprobežotā Plotiņa jaunskaungs/kunga. Skumji.
smieklīgi ha • 2017. gada 17. septembrī, 11:44
Smieklīgi! Diez, kurš izdomāja 18. novembrī dlaīt končas ogreniesiem, iet uz bērnudārzu intervēt mazos ķiparus, kas veidoja OGREVAR uzrakstu no simtiem skolnieku, kas izveidoja Ogrevar planšetes ar balsošas linkiem un izdalija sporta organizācijām Ogrē, kas investeja naudu, lai izveidotu video klipu!? Jā, tieši tā - Street Warriors. par kādu peļņu iet runa? kā ar šo var pelnīt? iemāci mani, lūdzu! Bez suņu murgiem, labi!? Nemaldini un neapmelo cilvēkus. Street Warriors tiešām ir vienīgie Ogrē aktīvie jaunieši, kas nes sabiedŗības labumu. Ņemsim par piemēru 1. septembra aktivitātes Ogres centrā. Pusi no aktivitātēm veidoja tieši viņi. Parādi vel kādu jauniešu organizāciju, kas veido pasākumus jauniešiem!? Un par to "Tie 3 cilvēki neatsaucās palīdzēt un atbalstīt, kur nevirzījās nauda" - puišiem ir apgriezieni, viņi netaisās sevi apkaunot varbūt taisot bezbudžeta pasākumus, kuri izskatās nožēlojami un neveikli. Esi redzējusi kādu pasākumu viņi pirms gada uztaisija kultūras centrā ar pilnu zāli, bez nekādām ieejas maksām!?Viņi prot izlietot līdzekļus pareizi! un šaubos, ka viņi to dara naudas dēļ. Domes līdzekļus Tu nevari sev iebāzt kabatā...
to To ha ha ha • 2017. gada 16. septembrī, 23:05
Kur tad bija to trīs cilvēku darbs? Noskatoties konkursa video neredzēju nevienu viņu veidotu pasākumu, visi bija citu organizāciju un iestāžu padarītais darbs, kas tika parādīts. Kauns būtu vēl kaut ko teikt par aktivitāti un darītiem darbiem.
> to ha ha ha • 2017. gada 16. septembrī, 21:48
Ko tu gribi ar to pateikt, ka tie trīs bija vienīgie kas darija? Vai tiešām šie trīs darīja Ogres jauniešu labā??? vai tomēr savā labā lai butu peļņa? Izbeidz, daudzi zina, ka Tie 3 cilvēki neatsaucās palīdzēt un atbalstīt, kur nevirzījās nauda. Tak čto nevajag riet par citiem atsedētājiem, ja paši nav balti un pūkaini.
To ha ha ha • 2017. gada 16. septembrī, 18:50
Katru gadu septembrī jauniesu dome uzsāk darbu no jauna. Pirms gada septembrī viss diezgan labi(cerīgi) iesākās, pie stūres nāca Street Warriors puiši, bet viņi nozuda, laikam saprata, ka nav jēga censties citu vārdā, ja to pašu var izdarīt savā biedrībā. Ogrē visi domā, ka Jauniešu galvaspilsētas akcijas OGRE VAR rīkoja Ogres jauniešu dome, bet īstenībā viss gūlās uz 3 cilveku izdomas un pleciem, kas visu izdarīja, bet uzslavēti tiek visi Ogres Jauniešu Domes beidri(atsēdētāji). Ogrē ļoti trūkst jauniešu, kas grib kaut ko darīt. Sēdētāji un neko nedarītāji jauniešu domē vienmēr bijis pietiekami...ar tiem darītājiem švaki, uzrodās un aiziet tik pat ātri, bet nu saprotami...nav jau jēga tukšai vietai to darīt. Jautājums, pirms cik gadiem tad Tu gāji?
Lunis • 2017. gada 16. septembrī, 17:21
Izklausās diezgan paskumji ar domu lidojumu.
Ha ha ha • 2017. gada 16. septembrī, 15:43
Neesmu saistīta ne ar jauniešu centru, ne burzinu, ne kādu biedrību! Es izteicu savas domas, ko redzēju un kā bija. Jo man pateica to, ka Jauniešu dome vairāk neesot un varu nenākt.
To Burziņa troļļi • 2017. gada 16. septembrī, 15:13
Ko jūs raudat!? Paši neko nedarijāt un tagad citi vainīgi
Ha ha ha • 2017. gada 16. septembrī, 14:11
Iepriekš gāju uz jauniešu domi un sapratu tik to, ka tur tiek lobētas un īstenotas tikai izredzēto idejas! Piekrītu iepriekšējam, kamēr tādā vadībā nav jēga iet!
Nopietni • 2017. gada 16. septembrī, 12:11
Nu ja Zanda būtu prom,ietu..

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet