Atgriezties pie raksta

Šajā mācību gadā sportiskākā – Madlienas vidusskolas 7.klase Foto

Šodien Ogres novada Sporta centra hallē norisinājās sacensības "Sportiskie 7-tie", kurās par sportiskākās klases titulu cīnījās Ogres novada septīto klašu skolēni.

Sacensības sākās ar Latvijas valsts himnu, tās atklāja galvenais tiesnesis Jānis Iklāvs, iepazīstinot dalībniekus ar sacensību norisi. 


Par sportiskākās klases titulu cīnījās 14 septīto klašu kolektīvi. Ogres 1.vidusskolu pārstāvēja četras septītās klases, bet Ogres Valsts ģimnāziju – trīs septītās klases, kuras arī konkurēja savā starpā. 


Lai izcīnītu uzvaru, svarīgs bija klases kolektīva sportiskais gars un prasme sadarboties, veicot astoņas dažādas stafetes. 


Visveiksmīgāk tas izdevās Madlienas vidusskolas 7.klasei, kura ar 84 punktiem izcīnīja pārliecinošu uzvaru un ieguva 2017.gada Ogres novada sportiskākās klases titulu. Otrajā vietā ar 77 punktiem ierindojās Ogres 1.vidusskolas 7.d klase, trešajā vietā atstājot Ogres Valsts ģimnāzijas 7.a klasi, kuras kontā ir 71 punkts.
Pārējie sacensību dalībnieki sarindojās šādā secībā: 4.vietā – Ogres Valsts ģimnāzijas 7.b klase, 5.vietā - Ogres 1.vidusskolas 7.c klase, 6.vietā Suntažu vidusskolas 7.b klase, 7.vietā – Jaunogres vidusskolas 7.b.klase, 8.vietā - Ogresgala pamatskolas 7.klase, 9.vietā – Suntažu vidusskolas 7.a klase, 10.vietā – Ogres 1.vidusskolas 7.a klase, 11.vietā – Ogres 1.vidusskolas 7.b klase, 12.vietā – Taurupes vidusskolas 7.klase, 13. vietā Ķeipenes pamatskolas 7.klase, 14.vietā – Ogres Valsts ģimnāzijas 7.c klase. 


Sporta skolotājs Arvīds Bogdans, kurš strādā Taurupes pamatskolā un Ķeipenes pamatskolā, bija ieradies uz sacensībām ar divu skolu pārstāvjiem.


Lai arī šajā mācību gadā Ķeipenes pamatskolas septītajiem neizdevās atkārtot priekšgājēju panākumus un izcīnīt sportiskākās septītās klases titulu, sporta skolotājs Arvīds Bogdans gandarīts, ka skolēniem ir iespēja piedalīties šādā pasākumā.  


Atgādinām, ka pagājušajā mācību gadā sportiskākās klases titulu izcīnīja trīs klases – Ogres 1.vidusskolas 7.c klase, Ķeipenes pamatskolas 7.klase un Suntažu internātpamatskolas – rehabilitācijas centra 7.klase. 


"Loti pozitīvi vērtēju šādas sacensībās, jo tajās piedalās ne tikai viss klases kolektīvs, bet iesaistītas arī klašu audzinātājas, kuras ir kopā ar savu klasi un jūt līdzi savējo panākumiem. Sacensības palīdz saliedēt klases kolektīvu un arī klašu audzinātājas. Taurupes pamatskolu sacensībās pārstāv 13 septīto klašu skolēni, kuri ikdienā mācās trīs dažādās vietās – Taurupes pamatskolā, Meņģeles un Mazozolu filiālē. Sacensību gaitā notiek iepazīšanās citam ar citu, lai kopīgi veiktu dotos uzdevumus," saka A.Bogdans.


Skolotājs A.Bogdans atzinīgi vērtē arī sacensību programmu, kurās jūtams skautu "rokraksts" un tās atšķiras no jau tradicionālām stafetēm, un vērstas uz komandas sadarbību un saspēli.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39685

2017. gada 15. septembrī, 14:18, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet