Atgriezties pie raksta

"Fazer" jau 15. gadu skolēniem dāvā spēka ceļamazi

Turpinot ilggadējo tradīciju, arī šogad septembra sākumā "Fazer Latvija" sveica 646 pirmās klases skolēnus 18 Ogres, Ikšķiles, Lielvārdes un Ķeguma novadu skolās. Šogad šī tradīcija notika jau 15. reizi, un kopumā "Fazer" sveicienus, skolas gaitas uzsākot, saņēmuši aptuveni 12 000 pirmās klases skolēni.

Šis ir jau 15. gads, kad "Fazer Latvija", uzsākot jauno mācību gadu, apciemo skolas un sveic pirmās klases skolēnus, kas uz skolu dodas pirmo reizi. Kopā šo gadu laikā spēka ceļamaizi saņēmuši aptuveni 12 000 bērnu skolās Ogres, Ikšķiles, Lielvārdes, Ķeguma novados un arī citās Latvijas lielākajās pilsētās. Tas ir tieši tikpat, cik studentu šogad ir pieteikušies studijām visās Latvijas augstskolās.


Šogad saldākai svētku dienai "Fazer" skolēniem dāvināja "Vērtīgo Kefīra baltmaizi" un ievārījumu, kā arī krāsojamās lapas ar zīmuļiem, lai jaunais dzīves posms sākas košs un radošs. Pirmo reizi "Fazer Latvija" pirmās klases skolēnus sveica 2003.gadā. Toreiz tika sveikti aptuveni 700 skolēni Ogres un Ogres novada skolās. Laika gaitā sveicienus saņēmuši pirmās klases skolēni arī citās Latvijas pilsētās – Rīgā, Jūrmalā, Saulkrastos, Liepājā, Jelgavā, Rēzeknē, Daugavpilī un Valmierā.


"Skola, tāpat kā ģimene, veido mūsu pamatvērtības, un skolas laiks ir nozīmīgs posms ikviena cilvēka dzīvē. Priecājamies, ka mums ir iespēja būt klāt bērniem tik nozīmīgos mirkļos, tāpēc vēlamies sniegt viņiem vērtīgāko, kas mums ir – maizi spēkam un izturībai. Jauns sākums ir svētki, tāpēc klāt maizītei ir saldumiņš un dāvaniņa radošam sākumam. Vēlam visiem skolēniem un arī skolotājiem pozitīvu sākumu, izturību un enerģiju!" vēl Baiba Gulbe, "Fazer Bakery Baltic" Komunikācijas direktore.


"Pirmais septembris ir liels notikums tieši tiem, kas skolas gaitas tikai uzsāk, tāpēc katra dāvana sagādā īpašu prieku. Mūsu skolā ļoti patīk šī tradīcija – našķējoties ar maizi un ievārījumu, ar pirmklasniekiem pārrunājam pirmā septembra notikumus un iespaidus, kas vairo kopā būšanas prieku. Kā arī, maizīte latviešiem ir nozīmīgs simbols, ko arī šādos brīžos bērniem mācām. Paldies par dāvanām saka Ogres sākumskolas pirmklasnieki!" tā Aija Sirsniņa, Ogres sākumskolas direktores vietniece.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39708

2017. gada 19. septembrī, 10:16, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet