Atgriezties pie raksta

Aicina pieteikt balvai "Gada skolotājs 2017"

Lai izteiktu atzinību un apbalvotu Ogres novada pašvaldības izglītības iestāžu pedagogus par inovatīvu mācību metožu ieviešanu un praktizēšanu, arī šogad pašvaldība pasniegs balvu “Gada Skolotājs”, piešķirot to vairākās nominācijās.

Pašvaldība aicina Ogres novada izglītības iestādes un to pedagogus pieteikt pretendentus balvai "Gada Skolotājs" trīs nominācijās. 


Pirmkārt, par inovācijām izglītības procesā vispārējās pirmsskolas izglītības iestādēs (par jaunu mācību metožu, pieeju, stratēģiju, jauno tehnoloģiju pielietojumu mācību un audzināšanas darbā). Otrkārt, par inovācijām izglītības procesā vispārējās pamatizglītības un vidējās izglītības iestādēs (par jaunu mācību metožu, pieeju, stratēģiju, jauno tehnoloģiju pielietojumu mācību un audzināšanas darbā). Treškārt, par inovācijām izglītības procesā profesionālās un interešu izglītības iestādēs (par jaunu mācību metožu, pieeju, stratēģiju, jauno tehnoloģiju pielietojumu mācību un audzināšanas darbā).


Lai pieteiktu pretendentu(s), jāaizpilda pieteikuma formu (skatīt pielikumā). Aizpildītu un parakstītu skenētu formu līdz 30.septembrim jānosūta uz e-pastu: izglitiba@ogresnovads.lv.


Uz balvu var pretendēt ikviens Ogres novada pašvaldības pirmsskolas, pamatizglītības, vidējās izglītības un profesionālās ievirzes izglītības iestāžu pedagogs, kurš ir veiksmīgi ieviesis inovatīvas mācību metodes savā darbā un tās veiksmīgi tiek realizētas praksē.


Informācija par svinīgā pasākuma datumu un norisi sekos.


Informējam, ka ilggadējo pedagogu godināšana notiks atsevišķā pasākumā, par kura norisi ziņos un aicinās tajā piedalīties skolotājus, kuri daudzus gadus veltījuši izglītībai.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39718

2017. gada 20. septembrī, 11:35, Jauniešiem
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2018. gada 12. maijā, 15:05
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
Edvīns • 2017. gada 24. septembrī, 11:28
Gada skolotāja ir Linda Mangule! Izcila personība!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet