Atgriezties pie raksta

Divu skolu ēdnīcās Ogrē būs karšu norēķinu termināļi

Uzņēmums "Baltic Restaurants" un tā zīmols "Daily", kas septiņās Ogres pirmsskolas izglītības iestādēs un trīs Ogres skolās nodrošina siltas pusdienas aptuveni 3300 bērniem, līdz ar jauno mācību gadu ir ieviesis vairākus jaunievedumus ēdināšanā.

Ir pienācis laiks, kad bankas kartes ir teju vai katram skolēnam, uzsver "Baltic Restaurants", tādēļ Jaunogres vidusskolā un Ogres 1. vidusskolā ēdnīcās, sākot ar oktobri, būs pieejami karšu norēķinu termināļi. Domājot par bērnu veselīgu uzturu, sākot ar novembri, bērnudārzos tiks īstenota Eiropas Komisijas programma "Augļi skolai", kuras rezultātā bērniem būs iespēja bez maksas tikt pie svaigiem augļiem.


Rūpējoties par skolu un bērnudārzu audzēkņu labsajūtu un veselību, ir veikti vairāki uzlabojumi – Jaunogres sākumskolā virtuvē notikuši remontdarbi, savukārt bērnudārzā "Cīrulītis" vasaras laikā ir uzlabota ventilācija sistēma. Visas skolu un bērnudārzu virtuves atbilstot Pārtikas un veterinārā dienesta prasībām. 


"Pirmsskolas izglītības iestādē un skolā bērns no mazuļa izaug par nopietnu personību ar saviem priekšstatiem par dzīvi. Arī par ēdienu. Šī pieredze nāks līdzi visu mūžu. Mēs zinām – vecākiem ir ārkārtīgi svarīgi, lai viņu atvases saņemtu vislabāko, tāpēc mēs no savas puses darām labāko iespējamo, lai ēdiens būtu veselīgs un garšīgs. Kvalitātes kontrole "Daily" sākas jau no receptēm un speciālajām diētām, kas sadarbībā ar uztura ārstiem un pirmsskolas izglītības iestādi veidotas, atbilstoši konkrēta vecuma bērniem. Mūsu darbs nav iedomājams arī bez stingriem principiem produktu izvēlē un higiēnas ievērošanā. Mēs vienmēr esam atvērti arī vecāku ieteikumiem," saka "Baltic Restaurants" servisa vadītāja Liene Pētersone.


"Baltic Restaurants" Jaunogres sākumskolā un vidusskolā un Ogres 1. vidusskolā šajā mācību gadā nodrošina ēdienreizes gandrīz 2000 skolēniem, no kuriem 767 sākumskolēni saņem valsts finansējumu. Savukārt visās Ogres novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs Ogrē katru dienu brokastis, pusdienas un launagu ēd vismaz 1300 bērni, atklāj ēdināšanas uzņēmums.


"Kvalitatīvs un veselīgs ēdiens bērniem skolās ir ārkārtīgi svarīgs, un priecājamies, ka šajā ziņā esam vienisprātis ar "Baltic Restaurants"," norāda Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš.

Savukārt PII "Cīrulītis" audzēkņa mamma Dace Rubene atklāj, ka vecākiem rūp, lai bērniem nedod frī kartupeļus un pavisam neveselīgu ēdienu. "Ēdinātājs to ļoti stingri ievēro. Tāpat arī gribētos, lai viss ir Latvijā audzēts. Ēdinātājs dara, ko var, šajā ziņā – zinu, ka ēdienkartē ir daudz Latvijas izcelsmes produktu, arī bioloģiskie produkti. Ļoti priecājamies par putrām un zupām. Bērns ir sajūsmā par ēdināšanu, katru dienu saka: “Mamm, mani dikti gardi pabaroja!". Pat ja neēd griķus, saņem ko citu, un ir apmierināts. Ceru, ka ēdināšana turpināsies kā līdz šim!" Arī citi vecāki uzsver, ka svarīgākais ir daudzveidība un šajā ziņā ir apmierināti ar piedāvājumu.


"Baltic Restaurants" šogad turpinās pērn aizsākto sadarbību ar basketbola klubu "Ogre", kas sākusi gatavošanos jaunajai Latvijas Basketbola līgas sezonai. "BK "Ogre" basketbolisti pusdienas ēd Ogres 1. vidusskolas ēdnīcā, izvēloties ēdienus no tā paša piedāvājuma klāsta kā skolēni. Esam ļoti apmierināti – ir garšīgi, porcijas ir atbilstošas sportistu apetītei un, galvenais, ka ir lielas izvēles iespējas,” saka BK "Ogre" menedžeris Jānis Laganovskis.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39726

2017. gada 21. septembrī, 13:18, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2018. gada 12. maijā, 15:05
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
zika • 2017. gada 22. septembrī, 11:37
Protams tās ir vajadzīgas šim nolūkam tikai sākot ar 5. klasi, kad vairs nav brīvpusdienas.
zika • 2017. gada 22. septembrī, 11:33
Nu maniem abiem mazbērniem ir maksajumu kartes. Un viņi jau nav tie paši krutākie.Tāpēc domāju, ka ir arī daudziem citiem.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet