Atgriezties pie raksta

Ogresgala pamatskolas divas skolnieces uzvar "Venden" konkursā Foto

Ar gandrīz 100 iesūtītiem zīmējumiem un idejām noslēdzies minerālūdens ražotāja SIA "Venden" rīkotais radošo darbu konkursu Latvijas skolēniem. Konkursa laureātu vidū izdevās iekļūt arī Ogresgala pamatskolas skolniecēm Anetei Kļavai un Rēzijai Nellijai Norbertei.

Radošo darbu konkursa mērķis bija atgādināt skolēniem, ka ūdens ir neatņemama cilvēka ikdienas sastāvdaļa. "Esam gandarīti par skolēnu atsaucību un daudzām neparastajām idejām, ko saņēmām. Pagaidām mūsu piedāvājumā ir ūdens ar citrona un dzērveņu garšu, taču nākotnē garšu klāsts noteikti paplašināsies. Iespējams, kāda no skolēnu idejām tiks realizēta nākotnē. Mūsu žūrijas komisijai nebija viegli izvēlēties, kurus darbus apbalvot, jo visi bija saistoši un interesanti. Mēs ticam, ka Latvijas skolu jaunieši arī turpmāk būs tikpat aktīvi un radoši, kā arī atcerēsies ikdienā lietot ūdeni, kas ir tik svarīgs veselībai un labai pašsajūtai," stāsta SIA "Venden" mārketinga vadītāja Kristiāna Zuza.


Skolēni savus zīmējumos piedāvāja idejas, ar kādu jaunu garšu varētu būt dabīgais minerālūdens, kā arī zīmēja etiķetes dizainu. Darbos tika piedāvātas gan nestandarta garšas, piemēram, piparmētru, apelsīnu, mango, arbūzu, aroniju un citām neparastām garšām, gan radošas idejas pudeļu formām, veidiem un noformējumiem. 


Labāko darbu autori balvā saņems komplektu, kurā ietilpst gan atspirdzinošas un garšīgas balvas, gan ikdienā noderīgas lietas ar uzņēmuma simboliku.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39758

2017. gada 26. septembrī, 10:25, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet