Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Ogrē noslēgsies projekts "Kā būt sabiedrībai noderīgam jaunietim"

Nevalstiskā organizācija "Attīstības un inovāciju mācību centrs" sadarbībā ar Ogres Jauniešu pašizaugsmes, kompetenču un sociālās uzņēmējdarbības centru "O ISTABA" 5.oktobrī Ogres novada Kultūras centra Izstāžu zālē organizē Sabiedrības integrācijas fonda atbalstītā projekta "Kā būt sabiedrībai noderīgam jaunietim" noslēguma semināru.

Seminārā aicina piedalīties jauniešus, jaunatnes lietu speciālistus, izglītības darbiniekus, nevalstiskā sektora pārstāvjus, uzņēmējus u.c. interesentus.


Projektā, kas iesākās š.g. martā, ir izveidota neformālās izglītības metodika jauniešu pilsoniskās līdzdalības kompetences pilnveidei. 60 Ogres novada jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem ir izmēģinājuši izstrādāto metodiku vasaras izglītojošā forumā kopā ar mentori, izaugsmes treneri un jauniešu iniciatīvas grupas "O ISTABA" vadītāju Lāsmu Cimeri.


Plašāk par projektu un paveikto lasīt projekta mājas lapā šeit.


Noslēguma pasākumā iepazīstinās ar projekta rezultātiem un runās, kā labāko no projektā sasniegtā turpināt Ogrē un tuvākajos novados.


Seminārā projektu īstenošanas pieredzē dalīsies Ogres novada pašvaldības deputāts un Latvijas Skautu priekšnieks Jānis Iklāvs. Semināra laikā notiks pašvaldības, izglītības iestāžu un nevalstiskā sektora ekspertu diskusija par projektā izstrādātā mācību pakalpojuma groza un metodikas izmantošanas iespējām nākotnē.


Plānots, ka diskusijā piedalās projekta sadarbības partneri un Ogres, Salaspils, Ikšķiles, Ķeguma, Lielvārdes un Aizkraukles novadu pārstāvji.


Semināra organiztori lūdzam iepriekš pieteikties līdz 3.oktobrim, atsūtot pieteikumu (vārdu, uzvārdu un iestādi, kuru pārstāvat, kontaktinformāciju) uz e-pastu: ieva.vitolina@gmail.com.


Papildu informācija: projekta vadītāja Ieva Vītoliņa, m.t.: 29215073, e-pasts: ieva.vitolina@gmail.com.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39790

2017. gada 29. septembrī, 12:53, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet