Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Aicina skolēnus veidot uzrunu Latvijas dzimšanas dienā

Valsts prezidenta kanceleja aicina visu Latvijas skolu 5. līdz 12. klašu skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā un uzrakstīt eseju vai izveidot video, kas veltīts tēmai "Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijai dzimšanas dienā".

10 labāko darbu autoriem pirms Latvijas dzimšanas dienas būs iespēja tikties ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni un apmeklēt Valsts prezidenta rezidenci jeb Rīgas pili, bet trīs pirmo vietu ieguvējiem būs iespēja kopā ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni 18.novembrī Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas koncertā teikt savu uzrunu visai Latvijai.


Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu patriotismu un pilsonisko līdzdalību, kā arī sekmēt skolēnu interesi par Latvijas valstiskumu un Valsts prezidenta institūciju.


Vērtējot darbus, tiks ņemta vērā autora vai skolēnu komandas radošā ideja, darba oriģinalitāte un darba atbilstība konkursa tēmai.


Darbus skolēni aicināti iesniegt līdz 2017.gada 23.oktobrim (ieskaitot). Rakstiskās esejas aicina sūtīt uz e-pasta adresi: konkurss@president.lv, norādot konkursa dalībnieka vārdu, uzvārdu, skolu, klasi, kontakttālruņa numuru un e-pasta adresi. Video nepieciešams ielādēt kādā no failu glabāšanas pakalpojumu sniedzēju sistēmām (piemēram, failiem.lv) un attiecīgo saiti kopā ar konkursa dalībnieku vārdu, uzvārdu, skolu, klasi, kontakttālruņa numuru un e-pasta adresi nosūtīt uz e-pastu: konkurss@president.lv.


Plašāka informācija un konkursa nolikums šeit.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/39825

2017. gada 4. oktobrī, 11:38, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet